• Odbierz prezent
Najpopularniejsze ETF-y w XTB. Odbierz darmowy ebook i poznaj trendy wśród Klientów XTB
fot. freepik.com

ETF-y zyskują coraz większą popularność wśród inwestorów. Stają się jednym z najważniejszych pasywnych instrumentów inwestycyjnych. Mają także zauważalną przewagę nad typowymi funduszami inwestycyjnymi. Jednak które z nich warto obserwować i w które warto zainwestować? Aby pomóc w dokonaniu tego wyboru, przygotowaliśmy raport opisujący pięć najpopularniejszych funduszy ETF wśród klientów XTB.

Pobierz bezpłatny e-book przygotowany przez analityków Domu Maklerskiego XTB i dowiedz się, które ETF-y i dlaczego są najczęściej wybierane przez klientów XTB.

 

POBIERZ DARMOWY EBOOK

 

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 73% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk