• Odbierz prezent
 Najnowsza rekomendacja dla akcji spółki Forte SA
fot. freepik.com

Skrót rekomendacji Dom Maklerski Noble Securities DM SA dnia 2022-05-13 00:00 wystawił rekomendację dla akcji Forte SA. Bieżące notowania akcji są na poziomie 32.9 PLN, a cena docelowa została przewidziana na 38.9 PLN. Zespół analityczny domu maklerskiego wystawił zalecenie akumuluj.

X

Spółka

Sprządzający

Data

Zalecenie

Aktualna cena

Cena docelowa

Obecna rekomendacja

Forte SA

Noble Securities DM SA

2022-05-13 00:00

akumuluj

32.9

38.9

Uprzednia rekomendacja

Forte SA

Noble Securities DM SA

2021-10-11 00:00

trzymaj

53.5

51.5

Czym tak naprawde jest w teorii rekomendacja giełdowa?

Zdecydowana większość z Was przynajmniej raz spotkała się ze wspomnianym wyżej pojęciem. Rekomendacja jest to okresowa publikacja najczęściej autorstwa biura lub domu maklerskiego,instytucji kredytowej czy niezależnego analityka. Dokumenty takie powstają głównie po to, aby wesprzeć inwestorów w dokonywaniu świadomych i przemyślanych transakcji. Nie jest kłamstwem to, że wystawione rekomendacje nie zawsze są trafne, należy tutaj wspomnieć o tym, że aby korzystać z zaleceń trzeba potrafić je odpowiednio ocenić, a co za tym idzie mieć wystarczające pojęcie o funkcjonowaniu giełdy i rynku akcji. Pełna definicja rekomendacji znajduje się w Rozporządzeniu Ministra Finansów.

 

Treść dokumentu zawiera:

  • zapis o autorze,
  • pełną datę publikacji materiału,
  • okres obowiązywania,
  • zapisek dotyczący tego, do kogo kierowany jest materiał,
  • zalecenia,
  • cenę docelową,
  • zasady aktualizacji,
  • oraz analizę biznesu.


Rekomendacje giełdowe

Tutaj znajdziesz materiały zawierające rekomendacje giełdowe i zalecenia analityków dla wszystkich spółek notownych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystawiane są przez domy i biura maklerskie, w oparciu o wszelkie dane i sprawozdania finansowe udostępniane przez spółki akcyjne, analizę otoczenia oraz analizę biznesu. Wystawcy rekomendacji nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestorów oparte na udostępnianych zaleceniach. Treść rekomendacji dostarcza agencja informacyjna - Notoria Serwis.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk