• Odbierz prezent
 Najnowsza rekomendacja dla akcji spółki Dadelo SA
fot. freepik.com

Zacznijmy od wyjaśnienia co to jest rekomendacja. Rekomendacja jest to publikowany okresowo dokument najczęściej autorstwa analityków domu lub biura maklerskiego, instytucji kredytowej czy innych firm. Głównym założeniem powstawania takich publikacji jest wsparcie inwestorów w ich decyzjach inwestycyjnych. Prawdą jest, że rekomendacje nie zawsze się sprawdzają, trzeba tutaj podkreślić, że aby móc korzystać z doradztwa w postaci zaleceń trzeba mieć wystarczającą wiedzę na temat rynku akcji, funkcjonowania giełdy i notowanych na niej spółek. Pełna definicja rekomendacji została zapisana w Rozporządzeniu Ministra Finansów.

Treść publikacji zawiera:

  • zapis o autorze,
  • pełną datę sporządzenia materiału,
  • okres obowiązywania,
  • krąg adresatów,
  • zalecenia,
  • cenę docelową,
  • zapisy dotyczące zasad aktualizacji,
  • analizę biznesu.

W treści dokumentu głównymi wartościami, na które zwracają uwagę czytelnicy są zalecenia osoby wystawiającej dokument oraz cena docelowa akcji.

Skrót rekomendacji giełdowej biura maklerskiego Trigon DM SA dla spółki notowanej na giełdzie: Dadelo SA

Analitycy domu maklerskiego Trigon DM SA, dnia 2022-02-17 00:00 wystawili rekomendację dla akcji Dadelo SA. Aktualne notowania akcji oscylują na poziomie 15.72 PLN, a cena docelowa została ustalona na 17 PLN. Zespół analityczny instytucji wystawił zalecenie trzymaj. Wcześniejsza rekomendacja dla tej spółki giełdowej była opublikowana 2021-12-15 00:00, gdzie ówczesna cena znajdowała się w pułapie 15.43 PLN, cenę docelową akcji ustalono wówczas na: 15.43 PLN. Biuro maklerskie wydało wtedy zalecenie kupuj

 

X

Nazwa spółki

Dom Maklerski

Data wystawienia

Zalecenia

Cena aktualna akcji

Cena docelowa

Najnowsza rekomendacja

Dadelo SA

Trigon DM SA

2022-02-17 00:00

trzymaj

15.72

17

Ostatnia rekomendacja

Dadelo SA

Trigon DM SA

2021-12-15 00:00

kupuj

15.43

17.5


Rekomendacje giełdowe

Tutaj znajdziesz materiały zawierające rekomendacje giełdowe i zalecenia analityków dla wszystkich spółek notownych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystawiane są przez domy i biura maklerskie, w oparciu o wszelkie dane i sprawozdania finansowe udostępniane przez spółki akcyjne, analizę otoczenia oraz analizę biznesu. Wystawcy rekomendacji nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestorów oparte na udostępnianych zaleceniach. Treść rekomendacji dostarcza agencja informacyjna - Notoria Serwis.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk