• Odbierz prezent
Najciekawsze okazje inwestycyjne tygodnia
fot. freepik.com

Zapraszamy na kolejne wirtualne spotkanie, podczas którego będziemy poszukiwali interesujących setupów na różnych rynkach finansowych. Webinar odbędzie się w najbliższą niedzielę, czyli 22 listopada 2020 roku, o godzinie 20:00. Partnerem spotkania jest broker AVATRADE, natomiast udział w tym wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Interesujące setupy na nowy tydzień

Trading to sztuka wyszukiwania okazji, planowania oraz konsekwentnej realizacji obranej strategii. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie odnosić na rynku systematyczne sukcesy finansowe. Właśnie dlatego całą wiedzę, którą nabywamy w trakcie naszych wtorkowych i środowych webinarów, staramy się przełożyć na praktykę podczas niedzielnego wirtualnego spotkania. Jak zwykle będzie sporo analiz oraz gotowych setupów.

Jak można się zapisać na webinar

Uczestnictwo w wirtualnym spotkaniu jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy się jedynie zarejestrować. Zachęcam do zapoznania się z harmonogramem nadchodzących darmowych webinarów, które rozpisujemy z góry na cały miesiąc. Każda osoba może się zapisać na dowolną ilość wybranych przez siebie wirtualnych spotkań.

 Harmonogram darmowych webinarów

Co zrobić jeśli nie mogę przyjść na webinar?

Dla osób, które nie będą dysponowały czasem w wyznaczonym terminie, mamy świetną wiadomość. Wszystkie webinary są nagrywane i dostępne za darmo dla prenumeratorów Magazynu Inwestor. W trakcie dotychczasowych wirtualnych spotkań przedstawialiśmy ogromną ilość gotowych strategii inwestycyjnych, a także rozwiązania z tematyki psychologii inwestowania. Nie zabrakło również spotkań typowo edukacyjnych, przedstawiających w jaki sposób rozegrać poszczególne formacje z analizy technicznej. Jest to więc potężna dawka wiedzy. Nie mogliśmy sobie pozwolić, aby ją utracić. Z tego powodu wszystkie webinary są nagrywane. Jeżeli chcesz nadrobić zaległości, to zostań prenumeratorem Magazynu INWESTOR, a w prezencie otrzymasz bezpłatny dostęp do całej, ponad 50-godzinnej bazy nagrań. Dodatkowo, z kodem rabatowym WEBINAR oszczędzasz aż 20% w sklepie FXMAG.

Zdobądź dostęp do archiwum webinarów


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk