• Odbierz prezent
 Najbardziej wzrostowa spółka dzisiejszej sesji. Sleepz AG - wyniki z 08 lutego
fot. freepik.com

Dzisiejsza sesja handlowa właśnie się zakończyła. Którym spółkom warto się teraz przyglądnąć? Analizując dzisiejszy dzień najsilniej rosnącą spółką okazała się Sleepz AG. Poniżej wyszczególniliśmy najistotniejsze wartości, między innymi: kurs otwarcia, kurs zamknięcia,  teoretyczny kurs otwarcia, cenę najwyższą i najniższą akcji, wolumen obrotu, wartość obrotu i inne.


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

Zgodnie z danymi jakie udostępnia Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie możemy zauważyć, że notowania GI Group Poland SA wystrzeliły w dniu dzisiejszym aż o 5.7971 %!

 

Najważniejsze informacje dla spółki Sleepz AG

Kurs na samym początku sesji

0.685

Kurs na zamknięciu dzisiejszej sesji

0.73

Teoretyczny kurs otwarcia

0.73

Kurs odniesienia

0.69

Najwyższa cena

0.745

Najniższy kurs akcji w dniu dzisiejszym

0.62

Wolumen obrotu

32

Wartość obrotu

23.36

Najniższa cena w ciągu 52 tygodni

0.62

Najwyższa cena z ostatnich 52 tygodni

0.745

 

Każdy początkujący inwestor musi koniecznie zmierzyć się ze specjalistyczną terminologią. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy krótko tłumaczyć Wam, co oznaczają wszystkie te pojęcia. W każdym z materiałów, dotyczących spółek GPW planuje opisywać kolejny termin!

Definicja kursu zamknięcia

Kurs zamknięcia to inaczej mówiąc cena zamknięcia. Jest on ustalany w fazie przed końcem sesji giełdowej, zgodnie z nim przeprowadzane są transakcji kupna i sprzedaży instrumentów na zamknięcie sesji. Za kurs zamknięcia na GPW możemy też przyjąć kurs ostatniej zrealizowanej transakcji.


Adrian Baranowicz

Redaktor portalu FXMAG. Związany z rynkiem kapiałowym nieprzerwanie do 2018 roku, trader z wyboru i zamiłowania. Aktywny między innymi na rynkach surowcowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk