• Odbierz prezent
Nadejdzie burza? Kursy dolara, euro, franka i funta na rynku walutowym. Ile złotych (PLN) trzeba zapłacić dziś za te waluty?

Zobaczmy, jak kształtują się kursy walut o poranku. Rzucimy okiem na kursy funta (GBP/PLN), dolara (USD/PLN), euro (EUR/PLN) i franka (CHF/PLN). Polska waluta nieznacznie traci na wartości podczas ostatnich godzin. Możliwe jednak, iż większe wahania kursów walut nadejdą w ciągu dzisiejszej sesji na rynku Forex, jak to nierzadko bywa w ostatni dzień handlu w tygodniu.

Kurs franka względem złotówki

kurs franka CHF/PLN

Wykres kursu franka szwajcarskiego

Kurs franka CHF/PLN szedł w górę w ciągu ostatnich godzin. Jeden frank kosztuje teraz 4,1609 złotego. Oporem dla kursu franka CHF/PLN jest poziom 4,172 zł.

Kurs funta do złotego

kurs funta GBP/PLN

Wykres kursu funta brytyjskiego

Kurs funta GBP/PLN znajduje się obecnie w konsolidacji, nie wykazując większych wahań. Jeden funt kosztuje teraz 4,9422 PLN. Punktem oporu dla kursu funta GBP/PLN jest pułap 4,948 zł.

Kurs dolara w stosunku do polskiej waluty

kurs dolara USD/PLN

Wykres kursu dolara amerykańskiego

Kurs dolara USD/PLN nieznacznie zyskuje na wartości w ciągu ostatnich godzin. Za jednego dolara zapłacimy teraz 3,9381 zł. Oporem dla kursu dolara USD/PLN jest poziom 3,946 zł.

Chcesz przeliczyć ile zapłacisz za wymianę euro, dolara, funta czy franka szwajcarskiego? Nic prostszego! Skorzystaj z kalkulatora walutowego opartego o aktualne kursy średnie NBP!

Kalkulator walutowy

Kurs euro wobec polskiego złotego

kurs euro EUR/PLN

Wykres kursu euro

Kurs euro EUR/PLN delikatnie rośnie w ramach odreagowania wcześniejszych mocnych spadków. Za jedno euro zapłacimy teraz 4,4803 zł. Punktem oporu dla kursu euro EUR/PLN jest pułap 4,492 złotego.

Notowania: EURPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk