• Odbierz prezent
Na PlayStation 4 debiutuje Car Demolition Clicker od Demolish Games!
fot. freepik.com

Car Demolition Clicker z portfolio wydawniczego Demolish Games – debiutuje dziś na PlayStation 4. Od lipca 2018 roku gra dostępna jest w wersji na PC, a od grudnia 2020 roku na Xbox. Docelowo tytuł ukaże się także na PlayStation Store. Podczas rozgrywki gracz zarabia pieniądze poprzez niszczenie pojazdów. Demolish Games prowadzi obecnie ofertę publiczną akcji, w ramach której chce pozyskać 1 mln zł na nowe produkcje. Do końca br. Spółka chce zadebiutować na NewConnect.

Car Demolition Clicker polega na niszczeniu samochodów za pomocą dostępnej w rozgrywce broni. W ten sposób gracz zarabia pieniądze i może rozwijać asortyment swoich środków bojowych oraz odkrywać kolejne pojazdy, m.in. samochody dostawcze, tiry, czy wielkie buldożery. Producentem tytułu jest studio Blue Sunset Games, za wydanie gry na PC odpowiadało Ultimate Games. Demolish Games jest właścicielem IP tytułu oraz na mocy zawartej umowy ze studiem Console Labs będzie mieć udział w zyskach ze sprzedaży wersji na PS4 na poziomie 10%.

- Car Demolition Clicker wyróżnia się zróżnicowaną oprawą wizualną. Akcja rozgrywa się pośród nocnych alejek, placów budowy, czy stacji benzynowych. Jest to unikatowy kliker, w którym gracz doświadczy wielu emocji. Wśród aktywności, które może podjąć niszcząc samochody są: rozbijanie okien, niszczenie masek, czy przebijanie opon. Rozwój dystrybucji o nową platformę jest dla nas szansą dotarcia do jeszcze większej liczby fanów gier z serii Demolish and Build. Mam nadzieję, że użytkownikom PS4 spodoba się rozgrywka, a obecność wyzwań, np. w postaci przeciwników-bossów, sprawi, że będzie jeszcze bardziej angażująca – mówi Paweł Dywelski, prezes zarządu Demolish Games.

Demolish Games prowadzi obecnie II transzę oferty publicznej w związku z emisją nowych akcji. Zapisy na akcje mogą złożyć wszyscy zainteresowani. Celem spółki w tej rundzie jest pozyskanie 0,5 mln zł na nowe produkcje. Łącznie, w obu transzach, Spółka chce pozyskać 1 mln zł. Usługę oferowania akcji na rzecz Demolish Games wykonuje Dom Maklerski INC S.A. Jednorazowy zapis na akcje Spółki w ramach obecnie trwającej transzy nie może przekroczyć 15 tys. zł. Na platformie CrowdConnect.pl oraz stronie https://demolish-games.com/ dostępne są informacje o akcjach oraz warunkach składania zapisów na akcje wraz z dokumentem ofertowym.

Studio pracuje aktualnie nad swoim flagowym projektem z popularnej serii Demolish and BuildDemolish and Build 2022. Gracz wcieli się w rolę kierownika firmy budowlanej, będzie przyjmować i wykonywać zlecenia na wyburzenia, zatrudniać personel, obsługiwać maszyny budowlane oraz kupować posiadłości.

W grze pojawi się wiele nowości i urozmaiceń, które obejmą mechanikę oraz aspekty wizualne. Premiera Demolish and Build 2022 planowana jest na przełomie 2021 i 2022 r.

Do końca I kw. br. studio planuje udostępnić zwiastuny gier Malone in Nigthmares oraz WW2 Underground, które wraz z tytułem Explosive Demolition Simulator są obecnie w fazie preprodukcji.

Studio chce dywersyfikować działalność i wydawać 3-5 gier rocznie, w tym 2 tworzone przez własne zespoły.

Nowe tytuły na komputery stacjonarne wyda Demolish Games, na konsole – Ultimate Games S.A., która jest głównym akcjonariuszem Spółki.

Do końca br. Spółka planuje wprowadzić akcje do obrotu na rynku NewConnect.

***

O spółce:

Demolish Games S.A. to spółka z grupy Ultimate Games, która specjalizuje się w produkcji gier z gatunku symulatorów. Studio koncentruje się na projektach z popularnej serii Demolish and Build. Największym projektem studia jest Demolish and Build 2022.

Demolish Games planuje wejść na NewConnect przed końcem 2021 roku.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk