• Odbierz prezent
Na czym właściwie zarabiają inwestorzy? Bezpłatny webinar w środę 30.09 o godz. 18:00

Temat wydaje się banalny, ale stanowi podstawę do rozwiania paru powszechnie obowiązujących mitów, które uważa się za oczywistość. Paweł Zaremba-Śmietański skonfrontuje wyobrażenia z rzeczywistością, poruszając takie kwestie jak:

  • Czym różni się inwestowanie od spekulacji?
  • Dlaczego stosowane metody wyceny nie zawsze pokazują prawdę?
  • Czy istnieje obiektywna wycena?
  • Czy powszechnie stosowane metody wycen akcji służą drobnym inwestorom?
  • Co tak naprawdę dzieje się na rynku – to nie fair value sprawia, że inwestorzy kupują akcje, tylko ich nastawienie.

Paweł Zaremba-Śmietański dał się poznać na rynku kapitałowym jako ekspert o nieszablonowym myśleniu, a przy tym o ogromnym doświadczeniu i wiedzy. Makler, analityk, działał w segmencie inwestycji i funduszy. Uczestniczył we wprowadzeniu na giełdę (IPO) około 50 spółek i sporządzeniu około 100 prospektów emisyjnych. Oznacza to, iż jest w tym obszarze jednym z najbardziej doświadczonych polskich specjalistów. Twórca wielu innowacyjnych rozwiązań, z których część stała się później rynkowym standardem. Jest autorem paru nieszablonowych koncepcji, które opisuje w swoich książkach m. in. “Świadomy inwestor. Odkrywanie ukrytego potencjału spółki”, “Pieniądze leżą na parkiecie. Giełda dla niepokornych” oraz “Możliwości i pułapki pomnażania pieniędzy”. Przez wiele lat był również komentatorem giełdowym, m.in. publikując swoje cotygodniowe komentarze w Rzeczpospolitej.

Spotkanie odbędzie się w środę 30.09 o godzinie 18:00. Zapraszamy!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk