• Sklep
  • Odbierz prezent
Myślałeś, że kurs euro wystrzeli w górę? Byłeś w błędzie! Sprawdzamy kursy walut dolara, euro, funta i franka o poranku

Przed nami 30 dzień maja, jest godzina 8:07. Sprawdźmy o poranku z jakich poziomów startują główne kursy walut - dolara, euro, funta i franka szwajcarskiego do polskiego złotego. Jeżeli po wczorajszych wzrostach kursu euro sądziłeś, że zatrzyma się on na swoich nowych szczytach to niestety byłeś w błędzie. Zobacz poniżej do jakiego poziomu powrócił kurs euro.

Rywalizuj o realne nagrody na koncie demo

Dołącz do konkursu

 

Kurs dolara do złotego USD/PLN

Kurs dolara w czwartkowy poranek zatrzymał się na poziomie 3,854 złotego. Po ustaleniu wczoraj lokalnego maksimum na poziomie 3,8615 złotego kurs dolara łapie oddech. Czy jest to tylko mała korekta przed dalszymi wzrostami? Sprawdzimy pod wieczór.

Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4
Wykres kursu dolara do złotego na interwale H4

Kurs euro do złotego EUR/PLN

Kurs euro o poranku wrócił z powrotem do poziomu 4,292 złotego. Po wczorajszych wzrostach, które doprowadziły kurs euro nawet do poziomu 4,303 złotego nie pozostało już nic. Jesteśmy bardzo blisko wzrostowej linii trendu.

Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4
Wykres kursu euro do złotego na interwale H4

Kurs funta do złotego GBP/PLN

Kurs funta kształtuje się na poziomie 4,868 złotego. Po piątkowym naruszeniu linii średniej kroczącej funt GBP/PLN nie zdołał utrzymać się wysoko nad nią i zaliczył spadek z powortem w jej okolice.

Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale H4
Wykres kursu funta do złotego na interwale H4

Kurs franka do złotego CHF/PLN

Kurs franka również spadał wczoraj, a obecnie za jednego franka szwajcarskiego trzeba zapłacić około 3,826 złotego. Aktualnie znajdujemy się w okolicach średniej kroczącej i jak widzimy kurs franka nie może daleko ucieć wspomnianej średniej w górę lub w dół.

Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4
Wykres kursu franka do złotego na interwale H4

Notowania: EURPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURPLN/

Julia Zagórska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Górniczo-Hutniczej. Głównie zajmuje się analizą wpływu wydarzeń makroekonomicznych na sytuację na rynku. Aktywny trader Forex od 2013 roku. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk