• Odbierz prezent
Muzeum bitcoina, czy to już czas?

Zakurzone obrazy, zaśniedziałe zbroje i gigantyczne arrasy zdobiące dawne sale bankietowe pałaców. Mniej więcej tak większości z nas kojarzą się muzea. Muzeum niekoniecznie musi przedstawiać eksponaty sprzed setek lat. Wkrótce w Tel Awiwie powstanie muzeum bitcoina, które będzie częścią kompleksu Bitcoin Change.

 

Od wielu tygodniu w sieci krążyło zdjęcie tajemniczego obiektu – Bitcoin Change ulokowanego w prestiżowej dzielnicy Tel Awiwu. Zastanawiano się, czy jest to sklep i jakie usługi związane z kryptowalutami będzie oferować? Dziś już wiemy, że to kompleks sklepowy, w którym współzałożyciel - Abe Ziv zaoferuje klientom ciekawe atrakcje. W sklepie znajdzie się bankomat wymieniający waluty na Bitcoiny ( w tym oczywiście izraelski szekel). Oprócz bankomatu w sklepie znajdzie się „historyczna” wystawa innowacji związanych z bitcoinem.  Lokalizacja Bitcoin Change nie jest przypadkowa. Sklep znajduje się w Bauhaus Center. Jest to prestiżowa lokalizacja w Tel Awiwie często odwiedzana przez zagranicznych turystów. Stąd też, Bitcoin Chanege może cieszyć się zainteresowaniem, zważywszy na międzynarodową popularność kryptowalut i budynku Bauhaus. Tym samym Tel Awiw możemy dopisać do naszego urlopowego przewodnika po miejscach związanych z bitcoinem.

Tel Awiw i okolice

 FXMAG kryptowaluty muzeum bitcoina, czy to już czas? bitcoin tel awiw kryptowaluty 1


Estera Włodarczyk

Absolwentka dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz ich wpływem na światową ekonomię.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk