• Odbierz prezent
Musisz wymienić dolara, euro, funta i franka jeszcze w ten weekend? Jakich kursów walut powinieneś się spodziewać? Nie daj się oszukać!

Jeżeli jeszcze w ten weekend zamierzasz wymienić swoje euro, dolary, funty czy franki na polskie złote lub odwrotnie koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym komentarzem. Dla każdej pary walutowej przedstawiamy uczciwe kursy walut jakie powinieneś otrzymać w kantorze stacjonarnym. Jeżeli jesteś właśnie przed kantorem i widzisz dużo gorsze kursy walut niż przedstawione przez nas poniżej zastanów się czy nie warto poczekać z wymianą swojej waluty w poniedziałek lub próbuj negocjować! 

Rywalizuj o realne nagrody na koncie demo

Dołącz do konkursu


Kurs dolara do złotego USD/PLN

Kurs dolara zakończył tydzień na poziomie około 3,785 złotego, a to oznacza, że kurs kupna dolarów w kantorze nie powinien być gorszy niż 3,765 złotego. Natomiast kurs sprzedaży oferowany przez kantory walutowe nie powinien być gorszy niż 3,805 złotego.

Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale 30minutowym
Wykres kursu dolara do złotego na interwale 15-minutowym

Kurs euro do złotego EUR/PLN

Kurs euro kończy tydzień na poziomie około 4,25 złotego, a to według nas oznacza, że w kantorze stacjonarnym kurs skupu i sprzedaży euro powinien znajdować się w widełkach 4,23 - 4,27 złotego.

Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale dziennym
Wykres kursu euro do złotego na interwale 15-minutowym

Kurs funta do złotego GBP/PLN

Kurs funta do polskiego złotego zakończył ostatni tydzień na poziomie prawie 4,74 złotego. Oznacza to, że kurs kupna i sprzedaży jednego funta brytyjskiego w kantorze stacjonarnym powinien osyclować między 4,72-4,76 złotego.

Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale dziennym
Wykres kursu funta do złotego na interwale 15-minutowym

Kurs franka do złotego CHF/PLN

Kurs franka w piątek wieczorem zamknął się mniej więcej na poziomie 3,815 złotego. W przypadku kursu franka szwajcarskiego w kantorze stacjonarny odpowiednio kurs kupna i sprzedaży pownien zawierać się w widełkachh cenowym 3,795 - 3,835 złotego.

Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale 15-minutowm
Wykres kursu franka do złotego na interwale 15-minutowm

Para walutowa Symbol Kurs walutowy Data aktualizacji
Kurs dolara amerykańskiego USDPLN 3,785 07.07.19 15:05
Kurs euro EURPLN 4,25 07.07.19 15:05
Kurs funta szterlinga GBPPLN 4,74 07.07.19 15:05
Kurs franka szwajcarskiego CHFPLN 3,815 07.07.19 15:05

Tabela nr 1 kursów walut dolara, euro, funta i frana szwajcarskiego 7 lipca 2019r. o godzinie 15:05

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Patrycja Solarska

Pasjonatka analizy technicznej, którą łączy w swojej pracy zawodowej z analizą fundamentalną. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (Finanse i Rachunkowość, specjalizacja: Rynki Finansowe). Zainteresowana oddziaływaniem polityki światowej na ruchy cenowe pojawiające się na rynku forex

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk