• Odbierz prezent
Movie Games wzmacnia Radę Nadzorczą

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Movie Games, studia gamingowego notowanego na rynku NewConnect, powołało trzech nowych Członków Rady Nadzorczej: dr Kamila Gemrę, radcę prawnego dr Szymona Okonia oraz adwokata Łukasza Wądołowskiego. Powołane osoby wzmocnią spółkę szczególnie w obszarze prawa rynku kapitałowego oraz relacji inwestorskich.

- Nasza Rada Nadzorcza została wzmocniona o doświadczonych ekspertów, którzy będą wspierać nas w dalszym rozwoju i drodze na główny rynek warszawskiej giełdy. W szczególności liczymy na wsparcie w obszarze prawnym, rynku kapitałowego oraz relacji z inwestorami. Dr Szymon Okoń oraz Łukasz Wądołowski to świetni prawnicy od lat pracujący z notowanymi na GPW spółkami. Dr Kamil Gemra jest znanym ekspertem giełdowym i wykładowcą w Szkole Głównej Handlowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że takie osoby dołączyli do naszej Rady Nadzorczej – mówi Mateusz Wcześniak, Prezes Zarządu Movie Games S.A.

Kamil Gemra jest doktorem nauk ekonomicznych w dziedzinie finansów oraz adiunktem w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej. Od kilku lat jest wiceprezesem agencji relacji inwestorskich InnerValue, a od tego roku wiceprezesem zarządu domu maklerskiego INC. Pracował jako doradca dla największych firm notowanych na GPW. Był współtwórcą serwisu dla inwestorów indywidualnych StockWatch. Wielokrotnie jako ekspert rynkowy udzielał komentarzy dla biznesowych stacji telewizyjnych i innych mediów finansowych. Ponadto, prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu inwestowania.

Dr Szymon Okoń jest partnerem w kancelarii prawnej SSW Pragmatic Solutions. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Studiował także na Edinburgh Napier University i London School of Economics and Political Science. Jest radcą prawnym, doktorem nauk prawnych oraz doktorem nauk ekonomicznych w zakresie finansów. Podobnie jak Kamil Gemra jest adiunktem w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jego główną specjalnością są transakcje fuzji i przejęć, aspekty prawne i finansowe rynków kapitałowych oraz finanse i bankowość.

Łukasz Wądołowski jest adwokatem i absolwentem prawa oraz administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Dodatkowo ukończył Szkołę Prawa Amerykańskiego na Chicago Kent College of Law. Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej spółek z rynku gier komputerowych oraz nowych technologii. Od 2019 roku jest partnerem zarządzającym kancelarii Wądołowski i Wspólnicy. Z Movie Games związany jest od początku działalności spółki. Jako prawnik doradzał na wszystkich etapach jej rozwoju. Miedzy innymi wspierał Movie Games w procesie upublicznienia i debiucie na rynku NewConnect.

O Spółce:

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym, wspieranego przez Aleksego Uchańskiego, od prawie trzech dekad związanego z branżą gier komputerowych i mediami oraz Macieja Miąsika, legendę polskiego gamingu, developera z prawie 30-letnim doświadczeniem. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły developerskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, małopolskim i na Śląsku.

Spółka jest notowana na NewConnect od grudnia 2018 roku.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk