• Odbierz prezent
Momentum trading czy reversal trading- którą strategię wybrać ?

W środę. 7 kwietnia, o godzinie 20:00 odbędzie się webinar, w trakcie którego porozmawiamy o zaletach i wadach dwóch bardzo popularnych strategii. Na czym polega momentum trading oraz reversal trading? Dla kogo są te strategie oraz w jaki sposób z nich korzystać? Wszystkie te tematy poruszymy podczas najbliższego webinaru inwestycyjnego. Partnerem spotkania będzie broker Orbex, natomiast udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

W jaki sposób zarabiać na rynku?

Każdy z nas jest inny, dlatego ma też inne predyspozycje, możliwości i oczekiwania. Jednak niezależnie od tego dokąd zmierzasz na rynku, warto zadać sobie jedno podstawowe pytanie- kiedy zdobędę przewagę statystyczną ? To właśnie od niej zależy, czy będziesz zyskownym, czy stratnym inwestorem lub traderem. Masz poczucie, że wiele rzeczy przychodzi Ci na rynku przypadkowo albo wręcz przeciwnie, jesteś przekonany, że to co robisz ma sens, ale wyniki Cię nie zadowalają? Jeśli tak, to prawdopodobnie nie znalazłeś jeszcze przewagi statystycznej, z którą poczujesz się komfortowo, a jej rezultaty spełnią Twoje oczekiwania. Po tym webinarze znajdziesz się o krok bliżej od celu.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Nie widziałeś wcześniejszych webinarów?

Jeżeli nie miałeś okazji być z nami podczas dotychczasowych webinarów, to gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości. W naszym archiwum znajduje się już ponad 100 godzin wiedzy, przekazywanej w trakcie wirtualnych spotkań. Można uzyskać do nich dostęp poprzez zakup produktu o nazwie NAGRANIA Z WEBINARÓW. Jednak jeszcze korzystniejsze jest nabycie Akademii Inwestora, do której nagrania z webinarów dostaniesz w prezencie.

Korzystając z kodu rabatowego WIOSNA, otrzymasz 40% rabatu na Akademię Inwestora.

Zamów Akademię Inwestora


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk