• Odbierz prezent
Mocarny kurs dolara i bardzo słabe euro! Potężny spadek PKB w Japonii. „Co przyniesie tydzień. Bliżej rynków” dr Przemysława Kwietnia

Co przyniesie nadchodzący tydzień na rynkach finansowych? Zapoznaj się z najnowszym nagraniem dr Przemysława Kwietnia.

Film z cyklu „Co przyniesie tydzień. Bliżej rynków”

Analityk opowiada o najistotniejszych tematach, które mogą wywołać poruszenie w świecie finansów. Co może mieć znaczenie dla rynku walutowego? Jak będą reagować kursy euro, dolara, franka, funta oraz polskiego złotego? Czy dojdzie do korekty na indeksach?

Kliknij, a się przekonasz:

"... japońska gospodarka z pewnością ucierpi w jakimś stopniu na tym, co się dzieje w Chinach. W ogóle globalnie koniunktura nie jest najlepsza, Azja była jednym z tego powodów". 

Co jeszcze znajdziesz w nagraniu?

Dr Kwiecień komentuje bardzo słabe dane z Japonii, gdzie doszło do potężnego spadku PKB. Analityk opowiada też o koronawirusie – jak rozwija się epidemia w Chinach? Codziennie rekordy na rynku akcji w USA - czy mamy do czynienia z sytuacją podobną do tej z roku 2000, kiedy powstała bańka technologiczna? Wybory prezydenckie w USA – jak wpłyną na rynki? Sanders faworytem wśród Demokratów.

 

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk