• Odbierz prezent
Młot- jak zbudować strategię w oparciu o jedną świecę?
fot. freepik.com

W zeszłym tygodniu starałem się przedstawić jak potężną moc mają świece japońskie. Idąc krok dalej przyjrzymy się jeszcze dokładniej jednej z nich i spróbujemy w oparciu o nią zbudować kompletną strategię inwestycyjną. Czy jest to możliwe? Wydaje się, że nie ponieważ tylko niewielki procent inwestorów odnosi regularne zyski na rynku. Myślisz pewnie, iż są to osoby mające dostęp do magicznych wskaźników albo jeszcze lepiej- informacji poufnych. Ciężko zrobić tego rodzaju statystyki, jednak postaram się Ciebie przekonać, iż „młot” ma na rynku potężną moc. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zarezerwuj sobie czas w środę, 27 października, o godzinie 20:00. Wirtualne spotkanie będzie całkowicie bezpłatne dzięki współpracy z brokerem Orbex.

Gotowa strategia inwestycyjna

Świece japońskie są graficznym przedstawieniem walki popytu i podaży na danym instrumencie. Czy w takim razie możemy je wykorzystać do stworzenia kompletnej strategii inwestycyjnej? Oczywiście, że tak! Na kolejnym webinarze spróbujemy zbudować powtarzalny schemat transakcyjny w oparciu o tylko jedną świecę. Nie skupimy się jedynie na poziomie wejścia, ale podejdziemy do sprawy kompleksowo. Kiedy otworzyć pozycję? W jaki sposób ją prowadzić, aby zmaksymalizować potencjalny zysk? Na jakim poziomie ustawić zlecenie zabezpieczające stop loss? Na wszystkie te pytania poszukamy odpowiedzi podczas wirtualnego spotkania, podczas którego głównym bohaterem będzie formacja młota.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Nie pozwól by emocje wzięły górę podczas handlu

Często jedyną barierą oddzielającą nas od zysków na rynku jest psychologia. To właśnie nasza głowa często sprawia, że nie trzymamy się zasad. Zbyt szybkie branie zysków, przetrzymywanie stratnych pozycji, próba odrobienia strat zwiększając wielkość pozycji. Skąd się bierze to wszystko? Oczywiście z emocji. Jeżeli chcesz nad nimi zapanować, sprawdź jak robią to profesjonaliści. Dowiedz się więcej, klikając poniższy przycisk.

Sprawdź Kurs Psychologii


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk