• Odbierz prezent
Miraculum

15 lipca spółka z branży kosmetycznej Miraculum poinformowała o zawarciu umowy o dofinansowanie projektu z funduszy unijnych z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

15 lipca w swym komunikacie spółka Miraculum poinformowała, że podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości umowę o dofinansowanie projektu: "Zwiększenie innowacyjności i konkurencyjności firmy Miraculum S.A. poprzez zarządzanie wzornictwem" w ramach działania „1.4 "Wzór na konkurencję" I Etap Programu Operacyjnego Polska Wschód 2014-2020”. W ramach umowy spółka uzyskała dofinansowanie w wysokości 59 500 zł.

W komunikacie dodano, że w ramach wspomnianego programu Miraculum ma szansę na uzyskanie dofinansowania w kwocie do 3 milionów zł za przeprowadzenie audytu wzorniczego oceniającego potencjał i potrzeby wzornicze spółki oraz wdrożenie powstałej strategii wzorniczej.

 

Miraculum to polska firma kosmetyczna z wieloletnią tradycją, sięgających lat 20-tych ubiegłego wieku. Posiada 11 marek, w tym: Pani Walewska, Miraculum, Gracja, Tanita, Paloma, Wars, Lider. Spółka jest obecna na GPW od 2007 r.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk