• Odbierz prezent
Miejsca na wykresie, gdzie leżą duże pieniądze. WEBINAR

Już w najbliższą środę, 14 października 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Omówione na nim zostaną miejsca na wykresie, gdzie uaktywnia się duży kapitał.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Zapewne znasz pojęcie poziomów wsparcia i oporu czyli miejsc, gdzie cena reaguje i często zmienia kierunek. Są jednak inne specjalne miejsca na wykresie, gdzie znaczące ruchy ceny zainicjowane są przez podmioty z dużym kapitałem. Znajomość takich miejsc to większe prawdopodobieństwo inwestowania zgodnie z kierunkiem dużych graczy. I tym właśnie zajmiemy się na tym webinarze. Poznasz główne schematy cenowe identyfikujące strefy popytu i podaży. Zobaczysz na aktualnych wykresach różnych instrumentów jak te poziomy „działają” w rzeczywistości. To kolejna dawka wiedzy, która pozwoli Ci być po właściwej stronie rynku.

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.


Zapraszamy na najbliższe spotkanie edukacyjne! Poruszymy w nim kolejne zagadnienie związane z tradingiem na takich rynkach jak: akcyjny, walutowy, surowców czy też kryptowalut. Webinar tradingowy jest w 100% bezpłatny.

Darmowa rejestracja webinar forex

Partnerem serii materiałów edukacyjnych jest broker Orbex. Orbex umożliwia trading na światowych rynkach poprzez swoje rzeczywiste konta handlowe, które możesz założyć w tym miejscu. Załóż konto tradingowe na MT4 lub MT5 tutaj.


 

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk