• Odbierz prezent
Mieczysław Siudek- Jak wyczytać zamiary Smart Money na wykresie?
fot. freepik.com

W czwartek, 25 marca, o godzinie 19:00 ponownie będziemy gościć eksperta z najwyższej ligi. Jeśli przegapiłeś ostatni webinar lub chcesz więcej wiedzy, to nie może Cię zabraknąć na wirtualnym spotkaniu z Mieczysławem Siudkiem

Czego dowiesz się na webinarze?

W trakcie webinaru otrzymasz ogrom praktycznej wiedzy. Po teorii, która została wyłożona na poprzednim webinarze, tym razem od razu przeniesiemy się na platformę tradingową i będziemy poszukiwali Smart Money na wykresach.

W jaki sposób to zrobić? Właśnie tę zagadkę postara się nam przybliżyć Mieczysław Siudek.

Webinar jest całkowicie bezpłatny, dlatego nie może Cię na nim zabraknąć.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Kim jest Mieczysław Siudek?

30 lat na rynku. Pracował w instytucjach rynku kapitałowego, jako makler, dealer, a także zarządzający funduszami w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych. Jako jedyny Polak uczył się Geometrii bezpośrednio od Bryce Gilmore, twórcy metodologii overbalance. 4 lata w trading roomie pod okiem Bryce Gilmore z profesjonalnymi traderami z całego świata. Ostatnie lata, to nieustające podnoszenie kwalifikacji w zakresie tropienia Smart Money na bazie analizy Geometrii oraz Wolumenu. Twórca oprogramowania dla inwestorów i traderów-SmartInwestor.

Motto: „Grają pieniądze, nie setupy" określa, gdzie kładzie nacisk podczas analizy rynków.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Zrób zakupy 50% taniej

W związku z ostatnimi kłopotami technicznymi, pozostawiliśmy dla Was aktywny kod rabatowy SPRZATANIE, dzięki któremu otrzymasz aż 50% zniżki na Akademię Inwestora, a także pozostałe produkty w sklepie FXMAG (z wyjątkiem Prenumeraty Magazynu Inwestor). Będzie on aktywny do końca piątku 26 marca, czyli 24 godziny od zakończenia webinaru. Pamiętaj również, że wraz z zakupem rocznego kursu Akademia Inwestora, otrzymasz w prezencie stały dostęp do archiwum 100 webinarów.

Kupuję 50% taniej

 


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk