• Odbierz prezent
Miazga! Polska waluta dostaje łomot! Dolar jest królem. Kursy euro, franka i funta także rosną względem złotego

Sprawdźmy, co słychać o poranku na rynku walutowym. Spojrzymy na najnowsze kursy dolara USD/PLN, funta GBP/PLN, franka CHF/PLN, euro EUR/PLN i dolara USD/JPY. Polski złoty osłabia się teraz w stosunku do wszystkich głównych walut. Pozycja dolara amerykańska umacnia się za sprawą ogólnej niepewności na rynkach finansowych.

Kurs euro względem złotego (EUR/PLN)

Kurs euro EUR/PLN zyskiwał na wartości podczas ostatnich godzin. Za jedno euro zapłacisz w tej chwili 4,5488 zł. Oporem dla kursu euro EUR/PLN jest poziom 4,558 złotego.

kurs euro EUR/PLN

Wykres kursu euro

Kurs dolara w relacji do PLN

Kurs dolara USD/PLN wzrasta w ciągu ostatnich godzin na rynku Forex. Aktualnie za jednego dolara zapłacimy 4,2033 zł. Punktem oporu dla kursu dolara USD/PLN jest teraz pułap 4,216 zł.

kurs dolara USD/PLN

Wykres kursu dolara

Kurs funta w stosunku do złotówki

Kurs funta GBP/PLN idzie w górę w ciągu ostatnich godzin. Jeden funt jest teraz wart 5,1906 zł. Oporem dla kursu funta względem złotego jest poziom 5,206 zł.

kurs funta GBP/PLN

Wykres kursu funta

Kurs franka wobec złotego

Kurs franka CHF/PLN zwyżkuje na początku dzisiejszej sesji. Za jednego franka należy teraz zapłacić 4,3261 złotego. Punktem oporu dla kursu franka CHF/PLN jest pułap 4,335 zł.

kurs franka CHF/PLN

Wykres kursu franka

Kurs dolara w relacji do jena (USD/JPY)

Kurs dolara podczas ostatnich godzin delikatnie umacnia się w stosunku do jena japońskiego. Aktualny kurs USD/JPY wynosi 107,752.Oporem dla kursu dolara USD/JPY jest poziom 107,9 JPY.

kurs dolara USD/JPY

Wykres kursu dolara względem jena

Cena ropy spadła poniżej zera!

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk