• Sklep
  • Odbierz prezent
Miazga! Kursy dolara USD, euro EUR, funta GBP, franka CHF wobec polskiego złotego PLN - niesamowite zmiany! Zobacz kursy USDPLN, EURPLN, GBPLN i CHFPLN

Analiza wieczornych kursów dolara do złotego USDPLN, euro do złotego EURPLN, funta do złotego GBPPLN oraz franka do złotego CHFPLN jest dziś wyjątkowo owocna. Okazuje się, iż mamy do czynienia z szeregiem interesujących procesów, które determinują wahania kursów dolara, euro, funta i franka. Szczególnie ciekawie wypadają kursy dolara USDPLN, euro EURPLN i franka CHFPLN, jednak nie oznacza to, że na kursie funta GBPPLN nic się nie dzieje.

Para walutowa

Symbol

Kurs walutowy

Data aktualizacji

Kurs dolara amerykańskiego

USDPLN

3,7648 złotego

20.06.19 20:11

Kurs euro

EURPLN

4,2514 złotego

20.06.19 20:11

Kurs funta szterlinga

GBPPLN

4,7830 złotego

20.06.19 20:11

Kurs franka szwajcarskiego

CHFPLN

3,8371 złotego

20.06.19 20:11

Tabela. Główne kursy walut dolara, euro, funta i franka na zakończenie dnia w czwartek 20.06.19 na rynku forex

Kurs dolara do złotego USDPLN

wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4

Wykres kursu dolara USDPLN na interwale H4.

Kurs dolara do złotego USDPLN w ciągu ostatnich godzin przerwał swoje duże zniżkowanie. Być może będziemy mogli teraz obserwować odreagowanie spadków kursu dolara do złotego USDPLN. W tej chwili cena za jednego dolara jest najniższa od 12 czerwca i oscyluje wokół 3,7648 złotego.

Kurs euro do złotego EURPLN

wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4

Wykres kursu euro EURPLN na interwale H4.

Kurs euro do złotego EURPLN znajduje się w ciągu ostatnich godzin w trendzie spadkowym, choć jest to zdecydowanie bardziej długoterminowa tendencja. Godnym odnotowania faktem jest, iż obecny kurs euro EURPLN jest najniższy od maja 2018 roku. Aktualnie za jedno euro EURPLN zapłacimy około 4,2514 złotego.

Kurs funta do złotego GBPPLN

wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale H4

Wykres kursu funta GBPPLN na interwale H4.

Kurs funta do złotego GBPPLN pozostaje obecnie w trendzie bocznym. Wzrosty i spadki kursu funta GBPPLN występują niemal naprzemiennie. Za jednego funta GBPPLN zapłacimy w tej chwili 4,7830 złotego.

Kurs franka do złotego CHFPLN

wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4

Wykres kursu franka CHFPLN na interwale H4.

Kurs franka do złotego CHFPLN wykazał w ciągu ostanich godzin duże wzrosty. Wystarczy powiedzieć, iż obecna cena franka CHFPLN jest najwyższa od kwietnia. Aktualnie za jednego franka CHFPLN zapłacimy 3,8371 złotego.

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk