• Odbierz prezent
Metoda overbalance w praktyce - Weź udział w XTB Trading Club!

Kolejna odsłona XTB Trading Club już 12 kwietnia 2018 o godz. 16:00. Spotkanie w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 poprowadzi Daniel Schittek, analityk rynków finansowych, który opowie o praktycznym wykorzystaniu overbalance w handlu.

 

Warsztaty

Podczas spotkania Daniel Schittek opowie jak rozpocząć analizę i handel z wykorzystaniem overbalance, a także przedstawi sposoby handlu w oparciu o tę metodologię. Uczestnicy poznają rolę analizy makroekonomicznej w tradingu. Ponadto Daniel Schittek dokona analizy kilku instrumentów pod kątem overbalance i zaprezentuje potencjalne okazje inwestycyjne.

Warsztaty dostępne będą zarówno stacjonarnie jak i online.

 

WEŹ UDZIAŁ!

 

O prelegencie:

Daniel Schittek – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość. Od 2011 roku aktywny inwestor i pasjonat rynków finansowych, szczególnie rynku walutowego. Obecnie analityk rynków finansowych w XTB, gdzie zajmuje się przede wszystkim rynkiem forexowym i indeksami. Tworzy analizy makroekonomiczne i techniczne, dodatkowo mając na uwadze psychologię inwestowania.


Daniel Schittek

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość. Od 2011 roku aktywny inwestor i pasjonat rynków finansowych, szczególnie rynku walutowego. Obecnie analityk w XTB.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk