• Odbierz prezent
Mercator Medical- notowania idą jak po sznurku

Trzeba przyznać, że akcjonariusze spółki Mercator Medical mają opanowaną analizę techniczną w małym paluszku. Kurs akcji spółki dotarł dzisiaj do kolejnego miejsca docelowego, o którym wspominaliśmy podczas poprzedniej analizy.

Kurs akcji spółki Mercator Medical perfekcyjnie realizuje wyznaczoną trasę

Notowaniom spółki Mercator Medical zaczęliśmy się przyglądać w okolicach poziomu 300 zł, gdy istniało bardzo duże prawdopodobieństwo zakończenia korekty spadkowej. Od tamtej pory wyznaczamy potencjalne kolejne zasięgi, a rynkowe byki błyskawicznie je realizują. Następne miejsce docelowe zostało osiągnięte podczas dzisiejszej sesji, a było nim dotarcie w rejon przedziału 600-700 zł.

Co może się wydarzyć w przyszłości na spółce Mercator Medical

Zgodnie z zasadą mówiącą o tym, że trend jest naszym przyjacielem, wciąż znacznie większe prawdopodobieństwo jest po stronie kontynuacji wzrostów. Należy jednak mieć świadomość, że tak potężna fala wzrostowa będzie prędzej, czy później mocno skorygowana. O ile wciąż można oczekiwać realizacji kolejnych zasięgów wyrysowanych na poniższym wykresie, o tyle warto również pamiętać, że kluczowym wsparciem jest poziom 400 zł. Od obecnej ceny robi się już gigantyczna odległość do możliwego cofnięcia. W takich okolicznościach należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ wraz z ustaniem presji popytu, możemy obserwować lawinę zleceń sprzedaży, napędzaną przez spekulantów wchodzących w okolicach szczytu.

Wykres: Notowania spółki Mercator Medical (1 rok) 

Wykres: Notowania spółki Mercator Medical (1 rok)


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk