• Odbierz prezent
Mech Mechanic Simulator autorstwa Polyslash będzie dostępny dla graczy już w październiku bieżącego roku

Polyslash, krakowski producent gier oraz twórca wyróżnionego Paszportem Polityki 2019 tytułu „We. The Revolution”, poinformował o planowanym terminie premiery gry Mech Mechanic Simulator oraz przedstawił więcej szczegółów dot. samej rozgrywki. Najnowsza produkcja, w ramach której gracze będą mieli okazję wcielić się w rolę mechanika oraz producenta wielkich maszyn znanych szerzej jako mechy, będzie dostępna dla graczy już w październiku tego roku. Fani gier już od 25 marca br. mogą oglądać teaser najnowszej gry autorstwa Polyslash oraz zapisywać się na Wishlistę.

Rozgrywka przenosi gracza do 2121 roku do serca krainy Katwir. Jego zadaniem będzie przerobienie opuszczonej pracowni na warsztat dla mechów oraz stanie się najlepszym mechanikiem na całym świecie. Ambicją bohatera nie jest jednak tylko naprawa mechów, ale uzyskanie licencji ich producenta, aby zostać liderem tego rynku i pokonać trzy konkurencyjne korporacje: japońskie Sakura Technology, militarystyczne VI-CO oraz luksusowy brand Dauhasky.

- Chcemy, aby gracz wcielając się w głównego bohatera Mech Mechanic Simulator mógł poczuć się niczym Dawid, walczący aż z trzema Goliatami na raz. Dzięki pewności siebie oraz swoich umiejętności będzie realizować coraz bardziej skomplikowane zlecenia, aż w końcu uzyska licencję producenta, która pozwoli mu stanąć do walki z konkurentami-gigantami. Grając w Mech Mechanic Simulator gracze przekonają się, że skrupulatnie pracując nad swoim pomysłem można osiągnąć założone cele, nawet jeżeli są one bardzo ambitne i pozornie nierealne - mówi Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash.

W ramach rozgrywki gracze zmierzą się z kilkami tysiącami różnorodnych zadań oraz wezmą udział w ciekawych oraz angażujących minigrach. Premiera gry zapowiedziana jest na październik 2020 roku. Do tego momentu krakowskie studio przygotuje dla graczy jeszcze wiele niespodzianek. Już teraz można oglądać pierwszy teaser gry oraz zapisywać się na Wishlistę w ramach platformy Steam.

Link do pierwszego teasera gry: https://www.youtube.com/watch?v=Ez-sB97xPE8 

Link do profilu gry na Steam: https://store.steampowered.com/app/1044980/Mech_Mechanic_Simulator/ 

O spółce:

Polyslash to studio z siedzibą w Krakowie. Zespół produkcyjny może pochwalić się szerokim doświadczeniem w branży gier. Misją studia jest tworzenie gier wyróżniających się dopracowaną grafiką i wciągającą fabułą.

Największą produkcją studia jest gra „We. The Revolution” w ramach której gracz wciela się w rolę uzależnionego od alkoholu i hazardu sędziego Trybunału Rewolucyjnego. Jego zadaniem jest sądzenie oskarżonych – rewolucjonistów oraz ich przeciwników, zbrodniarzy i zwykłych obywateli. Gra wystartowała 21 marca na Steam oraz GOG. W tym momencie ocena graczy oscyluje wokół 80% pozytywnych komentarzy, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na niewielki zespół, który ją tworzył.

Spółka w I połowie 2019 roku przeprowadziła kampanię crowdfundingową, w ramach której pozyskała ponad 2 mln zł na realizację kolejnych projektów.

Krakowskie studio należy do Grupy Kapitałowej PlayWay.

Więcej informacji: http://polyslash.com

 


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk