• Odbierz prezent
MakroEURO 2016 - wiemy kto wyjdzie z Grupy A!
Z artykułu dowiesz się:

- Kto wyjdzie z grupy A

Dziś rusza EURO2016!

Jeśli założyłeś się z kolegą o to kto wygra mecz to może Cię to kosztować nawet 37 tys. złotych... a tak na poważnie to jeśli zakładasz się z kolegą z pracy o wyniki turniejowych spotkań to zapoznaj się z naszym zestawieniem, które pomoże Ci wybrać drużynę, na którą warto postawić.

Jak myślisz, czy istnieje korelacja pomiędzy gospodarką danego kraju, a wynikami jej reprezentacji? My uważamy, że tak... choć i tak wierzymy, że nasi wygrają EURO.

 

Dziś przedstawiamy najważniejsze wskaźniki makroekonomiczne dla uczestników pierwszej grupy turnieju. Kto zatem trafi do fazy pucharowej?

 

FXMAG forex makroeuro 2016 - wiemy kto wyjdzie z grupy a! 1 

 

Naszym typem na pierwsze miejsce w grupie jest Szwajcaria (w naszym zestawieniu reprezentacji banków centralnych szef SNB jest podstawowym napastnikiem), która ustępuje Francji tylko w kwestii inflacji.

Drugie miejsce w grupie zajmie Francja, ale długo zastanawialiśmy się, czy nie znajdzie się na nim Rumunia... no ale ta deflacja...

Raczej bez szansa na wyjście z Grupy jest Albania, której gospodarka prezentuje się zdecydowanie najsłabiej.


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk