• Sklep
  • Odbierz prezent
Euro 2016
Z artykułu dowiesz się:

- Kto wyjdzie z grupy F

To już ostatnia z grup eliminacyjnych, którą poddajemy ocenie z perspektywy wskaźników makroekonomicznych. Pierwsze mecze tej grupy zostały już rozegrane, a ich wyniki były zaskakujące zarówno z perspektywy sportowej, jak i gospodarczej.

 

Weź udział w konkursie. Wytypuj wynik meczu Polska - Niemcy i wygraj prenumeratę magazynu FxMag 

 

FXMAG forex makroeuro 2016 - grupa f: portugalia może mieć problemy 1

 

Faworytem grupy F z punktu widzenia analizy fundamentalnej jest reprezentacja Islandii, która w swojej grupie eliminacyjnej zajęła drugie miejsce, a w meczu sparingowym pomiędzy turniejem kwalifikacyjnym, a finałami EURO2016 uległa reprezentacji Polski wynikiem 4:2 na korzyść naszych Orłów.

Drugie miejsce w grupie należy do Austrii, która ma realne szanse również na walkę o zwycięstwo w grupie... choć we wczorajszym meczu uległa reprezentacji Węgier. No ale cóż, analiza fundamentalna sprawdza się w końcu w długim, a nie krótkim terminie.

A co ze sportowymi faworytami grupy, czyli napędzanymi przez gwiazdę Realu Madryt reprezentantami Portugalii? Tych czeka nie lada wyzwanie, bo gospodarczo wcale nie wyprzedzają Węgrów o tak wiele, a Ci mają już nad nimi 2 punkty przewagi w tabeli.

 

Sprawdź również pozostałe grupy:

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

Grupa E


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk