• Sklep
  • Odbierz prezent
Euro 2016
Z artykułu dowiesz się:

- Kto wyjdzie z grupy D

Dotychczasowe mecze w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej pokazały, że istnieje istotna zależność pomiędzy gospodarką danego Państwa, a wynikami jego reprezentacji. W związku z tym kontynuujemy nasze fundamentalne rozważania na temat poszczególnych grup. Dziś przedstawiamy jedną z najciekawszych grup turnieju: Grupę D.

 

FXMAG forex makroeuro 2016 - grupa d: analizujemy grupę śmierci 1

 

Grupa D jest ciekawa nie tylko ze względów sportowych. Z punktu widzenia gospodarki jest to chyba najtrudniejsza grupa w ocenie. Jednak nasz zespół analityków podjął się tego wyzwania. Oto nasze wnioski:

Naszym faworytem w grupie D są Czesi, którzy dziś mierzą się z zespołem faworyzowanym ze względów sportowych - niestety dla zespołu La Furia Roja mamy złe informacje: gospodarka Czech jest najbardziej stabilna w tej grupie krajów. Siła Hiszpanów jest nie do podważenie, ale jej problemy gospodarcze sprawiają, że naszym zdaniem będą walczyli z Chorwatami o drugie miejsce w grupie. Ci drudzy gładko pokonali Turków w pierwszym spotkaniu grupy D.

Turcję z kolei zdecydowaliśmy się skreślić ze względu na silną inflację i najsłabszy współczynnik PKB per capita.

 

Sprawdź również pozostałe grupy:

Grupa A

Grupa B

Grupa C


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk