• Odbierz prezent
Madness Beverage portowany przez Console Labs zadebiutował na konsolach Microsoftu

Już dziś posiadacze Xbox One oraz Xbox Series X|S mogą pobrać grę Madness Beverage. Polski FPS w klimacie science fiction będzie dostępny na konsolach Mictosoftu w ramach współpracy na wyłączność. Za portowanie gry odpowiedzialne jest studio Console Labs, które w II poł. br. planuje zadebiutować na NewConnect. Do końca roku spółka zamierza wykonać jeszcze 14 portów gier na różne konsole.

28 lipca swój debiut ma Madness Beverage wydawany przez studio Blue Sunset Games. Jest to polski FPS osadzony w klimacie science fiction, w którym gracz wciela się w kosmicznego pirata walczącego z hordami demonów. Za przeprowadzenie portowania odpowiada studio Console Labs. Gra obecnie dostępna jest tylko dla posiadaczy Xbox One oraz Xbox Series X|S. Bliska współpraca Console Labs z firmą Microsoft pozwoliła na wydanie gry, jako czasowego tytułu ekskluzywnego dla tej platformy.

- Madness Beverage jest niezwykle ciekawym projektem nawiązującym do kultowych tytułów z tego gatunku. Przeniesienie gry wyłącznie na konsole Xbox dosyć mocno sugeruje, że również firma Microsoft wiąże duże nadzieje z grą. Mogę zapewnić, że portując Madness Beverage dołożyliśmy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania graczy – komentuje Marcin Wesołowski, prezes Console Labs.

Spółka Console Labs S.A. na początku lipca złożyła Dokument Informacyjny do GPW w Warszawie i w II połowie tego roku planuje zadebiutować na NewConnect. Jednocześnie studio portujące gry na różne platformy do końca br. zamierza zrealizować jeszcze 14 nowych projektów w tym zakresie.

- Złożyliśmy niezbędne dokumenty i z niecierpliwością czekamy na możliwość debiutu, który pozwoli nam na dalszy rozwój. Obecnie nasz zespół portuje na pełnych obrotach. Aktualnie pracujemy nad portami kilku gier jednocześnie, w tym m.in. nad konsolowymi wersjami Dieselpunk Wars, Yacht Mechanic Simulator oraz Mech Mechanic Simulator - podsumowuje prezes Console Labs.

***

O spółce:

Console Labs S.A. to spółka specjalizująca się w portingu gier na zlecenie z komputerów PC na inne konsole, takie jak Nintendo Switch, Sony PlayStation PS4 / PS5, Microsoft Xbox One / Series X/S oraz MacO, a także w produkcji i wydawaniu gier we własnym zakresie i na własny rachunek, ze wsparciem głównego akcjonariusza, czyli PlayWay S.A. Zespół liczy 24 osoby. Console Labs S.A. jest członkiem Computer Entertainment Rating Organization, co uprawnia ją do wydawania gier bez pośredników na rynek japoński.

 

e.chrzanowski@innervalue.pl

 


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk