Advertisement
  • Odbierz prezent
LMG: Prolog do gry Car Trader Simulator od jutra dostępny na Steam!

Od jutra w sklepie Steam dostępny będzie prolog do gry Car Trader Simulator. Welcome to the Business, autorstwa Live Motion Games, ukaże się w wersji na komputery stacjonarne. Wydawcą tytułu jest PlayWay, jednocześnie największy udziałowiec LMG. W pierwszej połowie 2021 roku spółka planuje debiut na rynku NewConnect. Do tego czasu chce mieć w swoim portfolio sześć produkcji. Niebawem studio zapowie swój kolejny tytuł. Jeszcze w tym roku zapadnie decyzja na temat możliwej emisji akcji.

- Już jutro udostępnimy graczom kolejną produkcję. Prolog do gry Car Trader Simulator, pod tytułem Welcome to the Business, pojawi się w wersji na PC. – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games – Gry symulacyjne zachęcają możliwością realistycznego wcielenia się w daną postać czy rolę. Od dłuższego czasu obserwujemy duży wzrost popularności tego typu tytułów. Na rynku znajdziemy wiele symulatorów dedykowanych fanom motoryzacji. Nasza propozycja łączy w sobie różne elementy i poza pasją do pięknych aut, gracz będzie miał okazję rozwijać się w roli sprzedawcy, negocjatora a nawet przestępcy. – dodaje.

W Welcome to the business użytkownik wciela się w rolę amerykańskiego dealera samochodów. Jego zadaniem jest takie zarządzanie salonem aut, aby zyskać renomę na rynku motoryzacyjnym. Gracz powinien więc postarać się o cenne i opłacalne transakcje, sam decyduje, jak to zrobić. Możliwości jest wiele. Jako właściciel może sprzedawać sprawne i oryginalne auta lub obrać zupełnie inną ścieżkę i skorzystać z czarnego rynku kradzieży pojazdów oraz nielegalną sprzedaż.

Cena pełnej wersji gry, która pojawi się w sprzedaży w najbliższych miesiącach, wynosi 9.99 USD.

Wydawcą tytułu jest PlayWay – jednocześnie największy udziałowiec Live Motion Games. 

- Aktualnie pracujemy nad kolejnymi symulatorami. Zapowiedź jednego z nich przedstawimy już w najbliższych dniach – informuje Michał Kaczmarek – Na początku przyszłego roku planujemy dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. Co istotne, do tego czasu zamierzamy mieć w swoim portfolio sześć produkcji. Nie wykluczamy także przeprowadzenia emisji akcji. Decyzja w tym temacie zapadnie najprawdopodobniej do końca tego roku – dodaje.

Kilka tygodni temu swoja premierę w sklepie Steam miał Train Station Renovation. Tytuł w niecałą dobę odzyskał wszystkie koszty produkcji. TSR znalazł się na pierwszym miejscu bestsellerów sklepu Steam. Gra niebawem będzie także dostępna w wersji konsolowej.

***

O Live Motion Games:

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier wideo. Studio zajmuje się produkcją gier komputerowych na platformę Steam. Spółka powstała w 2017 roku.  Jej większościowym akcjonariuszem jest notowany na GPW wydawca i producent gier komputerowych – PlayWay – który posiada 53 proc. udziałów LMG. Strategia spółki zakłada tworzenie niskobudżetowych projektów, a następnie ich sprzedaż na całym świecie w modelu cyfrowym, za pośrednictwem platformy Steam. Na 2020 rok spółka zaplanowała premiery sześciu tytułów. Premiery pierwszych mają nastąpić jeszcze w Q1 br.

Live Motion Games zamierza wejść na rynek NewConnect w I półroczu 2021 roku.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk