• Odbierz prezent
LMG: Premiera prologu do gry Car Trader Simulator już 16 czerwca!

Studio Live Motion Games – specjalizujące się w grach symulacyjnych – wyznaczyło datę premiery prologu do nowego tytułu ze swojego portfolio produkcyjnego Car Trader Simulator. Wstęp do gry pod nazwą Welcome to the Business trafi do sklepu Steam 16 czerwca. Wydawcą symulatora amerykańskiego dealera samochodowego będzie PlayWay. W pierwszej połowie 2021 roku spółka planuje debiut na rynku NewConnect. Do tego czasu chce mieć w swoim portfolio sześć produkcji. LMG pracuje obecnie także nad nowym tytułem z popularnej serii gier Builders of…

- Car Trader Simulator to symulator amerykańskiego dealera samochodowego w wersji na komputery stacjonarne, którego prolog trafi do sprzedaży już 16 czerwca. Cena pełnej wersji gry, która pojawi się w sprzedaży latem tego roku, została ustalona na 9.99 USD. – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games. – CTS to tytuł dedykowany fanom motoryzacji, ale nie tylko. Wierzę, że ciekawy świat handlu samochodami zainteresuje większość graczy, którzy lubią wyzwania prezentowane w popularnych w ostatnim czasie grach symulacyjnych. – dodaje.

Celem gracza w CTS będzie rozwój biznesu samochodowego oraz zawieranie cennych transakcji podczas sprzedaży aut. To w jaki sposób dealer zarobi, będzie zależało tylko od niego. Gracz może zadecydować, czy sprzedaje oryginalne auta czy korzysta z tzw. ,,czarnego’’ rynku i skradzionych pojazdów.

Wydawcą tytułu jest PlayWay – jednocześnie największy udziałowiec Live Motion Games. 

Spółka zamierza w pierwszym półroczu 2021 roku wejść na rynek NewConnect. Do tego czasu chce mieć w swoim portfolio sześć produkcji. – Obecnie pracujemy nad nowym tytułem z popularnej serii gier Builders of… o nazwie Builders of China. Będzie to gra familijna z przygodowohistoryczną fabułą. – informuje Michał Kaczmarek.

Od kilku tygodni na platformie Steam jest dostępna pierwsza produkcja studia – Train Station Renovation, w trybie wczesnego dostępu. Trwają prace nad przygotowaniem wersji konsolowych. Wydawcą gry na PlayStation 4 i Xbox One będzie Ultimate Games. Wersję na Nintendo Switch zrealizuje spółka UF Games.

***

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier wideo. Studio zajmuje się produkcją gier komputerowych na platformę Steam. Spółka powstała w 2017 roku.  Jej większościowym akcjonariuszem jest notowany na GPW wydawca i producent gier komputerowych – PlayWay – który posiada 53 proc. udziałów LMG. Strategia spółki zakłada tworzenie niskobudżetowych projektów, a następnie ich sprzedaż na całym świecie w modelu cyfrowym, za pośrednictwem platformy Steam. Na 2020 rok spółka zaplanowała premiery sześciu tytułów. Premiery pierwszych mają nastąpić jeszcze w Q1 br.

Live Motion Games zamierza wejść na rynek NewConnect w I półroczu 2021 roku.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk