• Odbierz prezent
LMG: Od dziś na Steam dostępny jest trailer Super Market Manager

Od dziś, w wersji na PC, dostępna jest zapowiedź kolejnego tytułu z portfolio Live Motion Games – Super Market Manager. Wydawcą symulatora budowy i zarządzania marketem jest PlayWay, jednocześnie główny udziałowiec spółki. Na platformie Steam dostępny jest już także Welcome to the Business – darmowy prolog do gry Car Trader Simulator, której premiera zaplanowana jest na wrzesień br. Studio w pierwszej połowie 2021 roku zamierza dołączyć do grona spółek notowanych na NewConnect. Do tego czasu chce mieć w swoim portfolio sześć produkcji.

- Miło mi poinformować, że zapowiedź naszego nowego tytułu, Super Market Manager, trafił dziś na platformę Steam. SMM to symulator budowy i zarządzania marketem, dedykowany graczom pecetowym. Użytkownik wcieli się w rolę managera sklepu, który swoją przygodę w handlu zacznie od kupna i uporządkowania hali, na której rozwinie własny biznes. – informuje Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games.

Aby stworzyć tytułowy Super Market, gracz musi wybrać niezbędne narzędzia i produkty w taki sposób, aby rozsądnie dysponować posiadanym budżetem i w efekcie osiągać jak największe zyski. SMM rozwinie nie tylko predyspozycje handlowe graczy, ale także ich umiejętności marketingowe oraz zarządzania kadrą pracowniczą. – W ostatecznym rozrachunku, tylko czas pokaże czy uda się właścicielowi ochronić market przed bankructwem i osiągnąć sukces posiadania stabilnego biznesu. – mówi Michał Kaczmarek.

Wydawcą gry jest PlayWay, jednocześnie główny udziałowiec spółki.

Od 23 czerwca br. na Steamie dostępny jest już także Welcome to the Businessdarmowy prolog do gry Car Trader Simulator. Pełna wersja symulatora amerykańskiego dealera samochodowego pojawi się na rynku już we wrześniu br. Cena pełnej wersji gry została ustalona na 9.99 USD.

Studio zamierza zadebiutować na rynku NewConnect w pierwszej połowie 2021 roku.

***

O spółce:

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier wideo. Studio zajmuje się produkcją gier komputerowych na platformę Steam. Spółka powstała w 2017 roku.  Jej większościowym akcjonariuszem jest notowany na GPW wydawca i producent gier komputerowych – PlayWay – który posiada 53 proc. udziałów LMG.

Strategia spółki zakłada tworzenie niskobudżetowych projektów, a następnie ich sprzedaż na całym świecie w modelu cyfrowym, za pośrednictwem platformy Steam. Na 2020 rok spółka zaplanowała premiery sześciu tytułów.

Live Motion Games zamierza wejść na rynek NewConnect w I półroczu 2021 roku.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk