• Odbierz prezent
LMAX z prestiżową nagrodą najlepszej technologii tradingowej
Z artykułu dowiesz się:

- Za co broker LMAX został nagrodzony podczas gali HFM US Technology Awards 2016

- Jak CEO brokera LMAX David Mercer skomentował przyznanie nagrody

Miło nam poinformować, że mający siedzibę w Londynie, w pełni regulowany przez brytyjską komisję nadzoru finansowego, a przede wszystkim prężnie rozwijający się pod względem technologicznym instytucjonalny broker MTF wygrał nagrodę na najlepszą technologię tradingu i egzekucji zleceń dla funduszy hedginowych podczas organizowanej w Nowym Jorku gali HFM US Technology Awards 2016.

 

Używający w pełni własnej technologii tradingowej LMAX to broker zmieniający sposób patrzenia na całą branżę rynku walutowego. Broker wyróżnia się między innymi niespotykaną nigdzie stabilną i precyzyjną jakością egzekucji zleceń, a także całkowitą transparentnością działania.

HFM US Technology pod uwagę bierze te firmy, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dostarczały swoje usługi dla funduszy hedgingowych oraz odznaczały się najlepszą obsługą klienta instytucjonalnego i innowacyjnym zapleczem technologicznym.

 

CEO brokera LMAX, David Mercer, komentuje przyznanie nagrody: „Jestem zaszczycony, że nasz ogromny postęp w zapewnianiu efektywności, sprawności i przejrzystości handlu na rynku Forex został w ten sposób doceniony. Rynek walutowy stoi obecnie na rozdrożu, gdzie brak klarowności powoli zamienia się w przejrzystość.”

David Mercer dodaje też „Z radością oczekujemy współpracy z coraz to większa ilością funduszy hedgingowych w kolejnych latach. Współpraca z nami pozwala funduszom obniżać koszty tradingowe na skutek dostarczania niezawodnej technologii egzekucji. Ponadto, zapewniany przez nas dostęp do publicznej listy zleceń, wspomagane najlepszą na świecie technologią i danymi rynkowymi, jest jedyną drogą dla handlu największymi światowymi aktywami.”

 

Warto nadmienić, że LMAX bierze aktywny udział w debacie na temat zaufania do instytucji rynku walutowego. Brytyjski broker sprzeciwia się między innymi takim praktykom brokerów jak stosowanie tzw. „lastlook” podczas egzekucji zleceń i innym działaniom powodującym nadużycia.

 

Handluj jak profesjonaliści

ZAŁÓŻ KONTO W LMAX


Paweł Buchała

Project Manger projektu TradingDot  Zwolennik łączenia analizy Price Action z informacjami makroekonomicznymi.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk