• Odbierz prezent
Let’s DiNapoli Day V – spotkanie fanów technik DiNapolego
fot. freepik.com

 W sobotę 21 listopada 2020 już po raz piąty odbędzie się Let's DiNapoli Day, nieformalne spotkanie fanów technik DiNapolego. W tym roku, z uwagi na okoliczności, nasze spotkanie będzie miało charakter konferencji online.

Skuteczność zastosowania technik DiNapolego w handlu na giełdach niejednokrotnie zdała egzamin ale najważniejszy przeszła w ostatnich miesiącach. Wielu z nas dała szansę na reakcję zawczasu dzięki wyprzedzającej naturze tych technik.

„Już od czterech lat spotykamy się w Gdyni na nieformalnym spotkaniu fanów technik Joe DiNapolego-mówi Piotr Grela, DiNapoli Expert, pomysłodawca tego wydarzenia-i tym razem miało tak być. Jednak trudności organizacyjne związane z pandemią przeniosły nas do internetu. Tego typu spotkania zawsze scalały naszą społeczność i pozwalały poznać się lepiej dzięki mniej formalnej atmosferze. Kolejnym razem. Ale z pewnością merytoryczna strona naszej konferencji w żaden sposób na tym nie ucierpi. Tym samym gorąco zapraszam w imieniu swoimi oraz pozostałych prelegentów, którzy przygotowali świetne prezentacje dla Was”

Podczas Let’s DiNapoli Day V będziesz miał okazję zobaczyć i usłyszeć praktyków i ekspertów w zakresie technik DiNapolego. Wystąpi Piotr Grela i Paweł Besler oraz Michał Tys, entuzjasta sztucznej inteligencji i data science. Każdy z prelegentów jest ekspertem w swojej dziedzinie i chętnie przekazuje swoją wiedzę uczestnikom konferencji.  

Pamiętajmy też i o gościu specjalnym…ale to, póki co, niespodzianka czekająca na uczestników konferencji.

Dlaczego warto wziąć udział

• Zobaczysz jak stosować Poziomy DiNapolego we właściwy sposób

• Uporządkujesz swoją wiedzę, skorygujesz swoje błędy

• Nauczysz się podejmować decyzje inwestycyjne na podstawie wykresów

• Usłyszysz o gotowym rozwiązaniu jak wykorzystano sztuczną inteligencję w Poziomach DiNapolego!

Let’s DiNapoli Day V to wydarzenie pełne praktycznej wiedzy.

Skorzystaj z niej, a zaoszczędzisz czas i pieniądze! 

   Link do zapisu


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk