• Odbierz prezent
Łatwiejsza pomoc krzywdzonym dzieciom dzięki współpracy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz Tpay

W czasach społecznej izolacji spowodowanej epidemią COVID-19 szczególnego znaczenia nabiera pomoc dzieciom narażonym na przemoc. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, aby móc sprostać wyzwaniu utrzymania funkcjonowania Centrum Pomocy Dzieciom, prowadzi zbiórkę środków finansowych. Wsparcie kampanii jest teraz jeszcze prostsze dzięki wdrożonemu przez Tpay Widgetowi One Click.

Wspólny projekt Fundacji oraz integratora płatności Tpay ułatwia zaangażowanie się w zbiórkę środków potrzebnych na pomoc dzieciom po traumie przemocy. Pomoc ta jest szczególnie potrzebna w obecnych czasach, kiedy krzywdzone dzieci nie mają jak uciec od swoich oprawców, a naturalna kontrola ze strony nauczycieli czy sąsiadów jest ograniczona ze względu na narodową izolację spowodowaną pandemią.

– Dzięki współpracy z operatorem systemu płatności Tpay wdrożyliśmy widget, który w bardzo prosty sposób umożliwia przekazanie darowizny poprzez szybką płatność BLIK. Narzędzie otrzymaliśmy za darmo, a operator ograniczył swoją prowizję do symbolicznej i niezbędnej formalnie kwoty od płatności. Co więcej widget można zainstalować na dowolnej stronie, umożliwiając wsparcie naszej działalności przez szersze grono użytkowników – komentuje dr Monika Sajkowska, prezeska Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

– Na co dzień wdrażamy innowacyjne rozwiązania płatnicze, które ułatwiają obsługę płatności oraz pomagają przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż online. Firma to ludzie, którzy ją tworzą i jako ludzie nie możemy być obojętni na krzywdę dzieci. Dlatego, jak tylko usłyszeliśmy o trudnej sytuacji, w której znalazła się Fundacja, to postanowiliśmy włączyć się do akcji – dodaje Paweł Działak, prezes Tpay.Łatwiejsza pomoc krzywdzonym dzieciom dzięki współpracy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz Tpay - 1

Widget One Click dedykowany wsparciu Centrom Pomocy Dzieciom może zostać umieszczony na każdej stronie, np. serwisie informacyjnym, sklepie e-commerce, blogu i zachęcać klientów, fanów i odwiedzających do przekazania wpłat na pomocy dzieciom, które doświadczyły przemocy. Dzięki temu internauci odwiedzający serwisy będą mogli jednym kliknięciem przelać wybraną kwotę: 20 zł, 40 zł lub 60 zł.

Jednocześnie obie organizacje zachęcają wszystkich, którzy dysponują taką możliwością o włączenie się w zbiórkę!

Osoby zainteresowane wsparciem akcji i zainstalowaniem kodu na swoich stronach www proszone są o kontakt mailowy: mateusz.wachowski@tpay.com

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę od blisko 30 lat pomaga dzieciom krzywdzonym. Swoją misję realizuje m.in. za pośrednictwem sieci Centrów Pomocy Dzieciom – specjalistycznych placówek, gdzie pod jednym dachem dzieci i ich opiekunowie otrzymują kompleksową i bezpłatną pomoc: psychologiczną, prawną oraz medyczną. Placówki są wzorowane na najbardziej nowoczesnych ośrodkach działających na świecie i funkcjonują w oparciu o najskuteczniejszy, interdyscyplinarny model pomocy dzieciom krzywdzonym.

Tpay

Tpay to operator płatności dla branży e-commerce, usług internetowych i mobilnych, wdrażający najpopularniejsze metody płatności, takie jak BLIK, Google Pay, Masterpass czy Visa Checkout. To marka z 10-letnią historią, należąca do Krajowego Operatora Płatności S.A., działająca pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego, co jest gwarancją bezpieczeństwa transakcji.

 


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk