• Odbierz prezent
Łatwe pieniądze na prostej średniej kroczącej SMA?
fot. freepik.com

Czy da się zarobić łatwe pieniądze wykorzystując prostą średnią kroczącą SMA? Oczywiście, że nie! Jeżeli skusił Cię tytuł tego artykułu to prawdopodobnie będziesz na rynku typowym dawcą kapitału. Forex to nie bankomat, tylko ciężka praca. Jednak jeśli właśnie doskonalenie siebie i poszukiwanie skutecznej strategii jest Twoim głównym celem, to nie może Cię zabraknąć na kolejnym webinarze. We wtorek 2 marca 2021 roku, zajmiemy się prostą średnią kroczącą SMA. Co to jest i jak z niej korzystać? Dowiesz się tego całkowicie za darmo, ponieważ każdy może się zarejestrować na webinar. Spotkanie tworzymy wraz z partnerem, którym jest Admiral Markets.

Stwórz własną strategię inwestycyjną

Jeśli jesteś na rynku choć „chwilkę”, zapewne słyszałeś o średniej Simple Moving Average. Jeżeli nie, to koniecznie powinieneś się dowiedzieć co to jest. Jednak niezależnie od poziomu Twojej wiedzy oraz doświadczenia, warto rozłożyć na czynniki pierwsze ten wskaźnik, ponieważ może się okazać, że wniesie on wiele korzyści do Twojego dotychczasowego handlu. Choć jest to narzędzie niezwykle proste, to używa go zaskakująco dużo traderów i inwestorów. Często to właśnie nadmierne utrudnianie, jest powodem niepowodzeń rynkowych. Z kolei znajomość i świadomość tego, na co zwracają uwagę inni, może nam dać przewagę. Pamiętajmy bowiem, że SMA może pełnić rolę zarówno samospełniającej się przepowiedni, jak i skrzętnie zastawionej pułapki na inwestorów indywidualnych.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Czy masz już dostęp do bezcennej wiedzy?

Zapoznaj się z naszym flagowym produktem, którym jest Akademia Inwestora. To roczne szkolenie przygotuje Cię do zmagań rynkowych. Dodatkowo w prezencie otrzymasz dostęp do nagrań z webinarów, dzięki którym zbudujesz swoją własną strategię inwestycyjną. Jest tam już ponad 100 godzin edukacji. Nagrania z webiarów możesz również nabyć jako osobny produkt.

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, otrzymasz 20% zniżki w sklepie  FXMAG.

 

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk