• Odbierz prezent
KURSY WALUT po południu dolara euro franka funta do złotego 09.08.2018

Poniżej prezentujemy wam aktualne kursy walut głównych par walutowych, tj. EURO, DOLARA, FUNTA BRYTYJSKIEGO ORAZ FRANKA SZWAJCARSKIEGO do polskiego złotego. W porównaniu z kwotowaniami porannymi obserwujemy delikatny wzrost kursów, sięgający około 2 grosze na niektórych parach walutowych.

Szukasz innego kursu walutowego? Koniecznie zaglądnij do notowań FXMAG. Znajdziesz tu większość kursów walut.

 

Magazyn: Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h

Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h
Jak stać się dobrym spekulantem - szczery wywiad z Rafałem Zaorskim Historia katastrofy większej niż Amber Gold Czy dało się zarobić na debiucie spółki Ferrari  Dlaczego rynek gamingowy jest przegrzany Czy Blockchain traci impet
Czytaj

 

USDPLN - kurs dolara amerykańskiego do złotego

Dzisiaj po południu kurs dolara amerykańskiego wynosi około 3,685 zł. Potrzebujesz śledzić USDPLN na bieżąco? Aktualny kurs dolara do złotego znajdziesz zawsze tutaj!


Aktualny wykres kursu USDPLN dolara do złotego na interwale M30Aktualny wykres kursu USDPLN dolara amerykańskiego do polskiego złotego na interwale M30

 

EURPLN - kurs euro do polskiego złotego

Również kurs EURPLN euro do złotego po południu zyskuje w porównaniu do polskiego złotego. Od wczorajszego poranka jest już to ponad 2 grosze.

Jeżeli potrzebujesz być na bieżąco z kursem EURPLN euro do polskiego złotego dodaj tą stronę do swoich ulubionych zakładek - aktualny kurs euro do złotego.

Aktualny wykres kursu EURPLN euro do polskiego złotego na interwale M30

Aktualny wykres kursu EURPLN euro do polskiego złotego na interwale M30

 

GBPPLN - kurs funta brytyjskiego do polskiego złotego

Nie inaczej sytuacja wygląda na parze walutowej funta brytyjskiego polski złoty. o 14:10 kurs walutowy funta umacnia się i wynosi 4,751.

Aktualny kurs funta brytyjskiego do polskiego złotego GBPUSD znajdziesz na tej stronie (aktualne notowania FXMAG).

Aktualny wykres kursu GBPPLN funta brytyjskiego do polskiego złotego na interwale M30Aktualny wykres kursu GBPPLN funta brytyjskiego do polskiego złotego na interwale M30

 

CHFPLN - kurs franka szwajcarskiego do polskiego złotego

Po 14:00 kurs franka szwajcarskiego kształtuje sie na poziomie 3,713 i jest to również wzrost o ponad 2 grosze w stosunku do wczorajszych dołków.

Aktualny kurs franka szwajcarskiego do polskiego złotego znajdziesz tutaj.

Aktualny wykres kursu CHFPLN franka szwajcarskiego do polskiego złotego na interwale M30

 Aktualny wykres kursu CHFPLN franka szwajcarskiego do polskiego złotego na interwale M30

Czytaj także: Kontrowersyjny polski spekulant. Wywiad z Rafałem Zaorskim

Rafał Zaorski  - Przedsiębiorca, Inwestor Indywidualny, założyciel fundacji Trading Jam Session. Zasłynął z pokazywania swoich zagrań i spektakularnych transakcji. W ciągu 24h na rynku walutowym zarobił 2,5 mln złotych.   Co było pierwsze w twoim życiu, pierwsza transakcja, pierwsze przedsiębior.. Czytaj
Kontrowersyjny polski spekulant. Wywiad z Rafałem Zaorskim


Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk