• Odbierz prezent
Kursy walut o poranku w piątek 30 listopada. Aktualny kurs euro, dolara, funta i franka

Sprawdżmy jak kształtują się kursy walut - dolara, euro, funta i franka do polskiego złotego (USDPLN, EURPLN,GBPPLN, CHFPLN) w ostatni dzień listopada o godzinie 10:30 - 30.11.2018.

Weź udział w darmowym kursie inwestycyjnym z Dawidem Augustynem

 BIORĘ UDZIAŁ

 

Kurs dolara - formacja trójkąta symetrycznego

Dolar dzisiaj o 10:30 kosztuje 3,769. Na wykresie dolara do złotego można doszukiwać się obecnie formacji trójkąta symetrycznego. Aktualnie kurs dolara znajduje się przy jego dolnym ramieniu. Zwykle wybicie z formacji trójkąta następuje zgodnie z trendem panującym na parze walutowej. W tym wypadku sytacja jest o tyle utrudniona, że trend wzrostowy wyhamował i kurs dolara do złotego od czerwca tego roku przebywa w strefie konsolidacji między 3,60-3,84.

Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale dziennym
Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale dziennym

Kurs euro po 4,291

Kurs euro do złotego EURPLN kształtuje się na poziomie 4,291. W dalszym ciągu sytuacja nie została rozstrzygnięta. Strefa konsolidacji kursu euro trwająca od końca czerwca 2018 i mieszcząca się w przedziale 4,26-4,35 nie została w żaden sposób naruszona. Aktualny kurs euro znajdziesz tutaj!

Wykres kursu euro do dolara EURPLN na interwale dziennym
Wykres kursu euro do dolara EURPLN na interwale dziennym

Kurs funta odbija od 4,796

Kurs funta wynosi 4,824 dzisiaj o godzinie 10:30. Widać , że poziom 4,796 okazał się mocnym oporem dla dalszym spadków kursu. Czy będzie pogłębi się nam to odbicie? Bardzo możliwe, że dowiemy się tego dopiero w przyszłym tygodniu. Najbliższa strefa wsparcia dla ruchu spadkowego kursu funta to okolice 4,84.

Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale dziennym
Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale dziennym

Kurs franka odbija od średniej kroczącej

30 listopada o godzinie 10:30 za jednego franka szwajcarskiego trzeba zapłacić już 3,786. Kurs franka w dalszym ciągu porusza się w kanale horyzontalnym mniej więcej w strefie 3,7315 - 3,8653. W związku z rosnącym napięciem dotyczącym wojny Rosja-Ukraina szanse na dalsze zwyżki kursu franka są jak najbardziej prawdopodobne.

Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale dziennym
Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale dziennym

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk