• Sklep
  • Odbierz prezent
Kursy walut o poranku. Sprawdzamy ile wynosi kurs dolara, euro, funta i franka w czwartek 22 listopada!

Zobaczmy na aktualne kursy walut - dolara, funta, euro i frank szwajcarskiego do polskiego złotego. Na pierwszy rzut oka widać, że sesja czwartkowa nie jest nerwowa, a kurs walut nie odznaczają się wiekszymi wahaniami.

Kurs dolara amerykańskiego do polskiego złotego USDPLN

Kurs dolara do złotego wynosi 3,7698. Tak jak pisaliśmy to już wczoraj widać na wykresie kursu dolara trudności z przebiciem wierzchołków w okolicy 3,84. Według nas w najbliższym czasie bardziej prawdopodobne są spadki do 3,74, a później dalej w kierunku linii trendu na interwale dziennym, czyli okolic 3,70.

Wykres dzienny kursu dolara do polskiego złotego USDPLN
Wykres dzienny kursu dolara do polskiego złotego USDPLN

Kurs funta brytyjskiego do polskiego złotego GBPPLN

Kurs funta kilka minut po godzinie 9:00 kształtuje się na poziomie 4,82. Widzimy na poniższym wykresie kursu funta, że poziom 4,82 jest dość mocno testowany. W razie przebicia przez kurs funta tych okolic spodziewamy się spadków na poziom 4,77.

Wykres dzienny kursu funta do polskiego złotego GBPPLN
Wykres dzienny kursu funta do polskiego złotego GBPPLN

Kurs euro do polskiego złotego EURPLN

W czwartkowy poranek kurs euro do złotego zatrzymał się na poziomie 4,2985. Wierzchołek w okolicy 4,34 nie był efektywnie przebity, a jedynie przetestowany. Spodziewamy się, że w najbliższych dniach będziemy świadkami spadku kursu euro do dolnego ogarniczenia linii trendu, czyli mniej więcej okolic 4,27.


Wykres dzienny kursu euro do polskiego złotego EURPLN

Kurs franka szwajcarskiego do polskiego złotego CHFPLN

Dzisiaj o poranku za jednego franka szwajcarskiego trzeba zapłacić 3,7926 złotego. Kurs franka odbił sie przedwczoraj od oporu 3,811, co może zapowiadać dalsze spadki franka do złotego.

Wykres dzienny kursu franka szwajcarskiego do polskiego złotego CHFPLN
Wykres dzienny kursu franka szwajcarskiego do polskiego złotego CHFPLN

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk