• Odbierz prezent
Kursy walut o poranku. Sprawdź ile wynosi kurs euro, funta, dolara i franka 28 listopada

Dzisiaj mamy 28 dzień listopada. Sprawdźmy kilka minut przed godziną 8:00 na jakich poziomach zatrzymały się główne kursy walut - euro, funta, dolara i franka do polskiego złotego.

Weź udział w darmowym kursie inwestycyjnym z Dawidem Augustynem

 BIORĘ UDZIAŁ

 

Kurs euro EURPLN

Kurs euro o 7:45 wynosi 4,297. Widać, że od dłuższego czasu kurs euro znajduje się on w konsolidacji między poziomem 4,27-4,344. Bardzo możliwe, że w najbliższych dniach pozostanie on dalej w tej strefie cenowej. Kurs euro w czasie rzeczywistym możesz śledzić tutaj!

Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale dziennym
Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale dziennym

Kurs funta GBPPLN

Kurs funta GBPPLN o poranku wynosi 4,85. Widać, że fala spadkowa zapoczątkowana dwa tygodnie temu została powstrzymana, a kurs funta zatrzymał się w okolicach 4,814-4,84. Kurs funta możesz obserwować na tej podstronie!

Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale dziennym
Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale dziennym

Kurs dolara USDPLN

Kurs dolara USDPLN 15min przed godziną 8:00 kształtuje się dokładnie na poziomie 3,80. Jak widać na wykresie linia trendu kursu dolara nie została przetestowana, co sugeruje że mamy w dalszym ciągu trend wzrostowy albo bardziej w trendzie horyzontalnym. Dlaczego w trendzie horyzontalnym? Od dłuższego czasu kurs dolara nie przebił szczytów wyznaczonych w ostatnich tygodniach. Kurs dolara możesz śledzić tutaj!

Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale dziennym
Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale dziennym

Kurs franka CHFPLN

Dzisiaj o poranku za jednego franka musimy zapłacić 3,80 złotego. Kurs franka znajduje się powyżej średniej kroczącej, poziom overbalance również nie został przebity dlatego należy brać pod uwage, że kurs franka CHFPLN jest cały czas w trendzie wzrostowym. Czytasz ten artykuł później? Aktualny kurs franka szwajcarskiego do polskiego złotego znajdziesz tutaj!

Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale dziennym
Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale dziennym

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

PAP

Polska Agencja Prasowa Spółka Akcyjna – publiczna agencja prasowa, jedyna państwowa agencja informacyjna w Polsce. Zgodnie ze statutem do jej zadań należy uzyskiwanie i przekazywanie odbiorcom rzetelnych, obiektywnych i wszechstronnych informacji z kraju i z zagranicy. Agencja jest także zobowiązana do upowszechniania stanowiska Sejmu, Senatu, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Rady Ministrów, a także umożliwia innym naczelnym organom państwa prezentowanie swoich stanowisk w ważnych sprawach państwowych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk