• Odbierz prezent
Kursy walut euro, dolara, funta i franka o poranku w piątek 28 grudnia 2018

Mamy dzisiaj piątek 28 grudnia. Zobaczmy jak kształtują się główne kursy walut dolara, euro, funta i franka do polskiego złotego. Okres świąteczny to zwykle czas, gdzie wahania kursów walut są zdecydowanie mniejsze. Sprawdźmy czy rzeczywiście taką sytuację mamy na rynku.

Kurs dolara USD/PLN

Dzisiaj o poranku za jednego dolara musicie zapłacić około 3,75 złotego. Kurs dolara do polskiego złotego USDPLN w trakcie świąt Bożego Narodzenia oscylował w przedziale 3,74 - 3,78. Widać na wykresie dolara do złotego(poniżej), że strefa 3,77-3,78 jest to mocny opór dla kursu dolara w dalszych wzrostach. Bardzo możliwe, że poziom ten nie zostanie przebity do końca roku. Jeżeli jednak pojawiłyby się gwałtowne ruchy, będziemy o tym informować jak najszybciej. Jeżeli chcesz na bieżąco analizować wykres kursu dolara skorzystaj z tej strony - aktualny kurs dolara.

Wykres kursu dolara do złotego na interwale H1
Wykres kursu dolara do złotego na interwale H1

Kurs euro EUR/PLN

Kurs euro dzisiaj z rana to już prawie 4,30 złotego. W przeciągu świąt Bożego Narodzenia euro oscylowało w granicach 4,275 - 4,3 złotego. Kurs euro znajduje się cały czas w kanale horyzontalnym, o którym wspominaliśmy już na łamach portalu nie raz. Jeżeli chcesz w czasie rzeczywistym obserwować kurs euro do złotego koniecznie skorzystaj z tej strony - aktualny kurs euro.

Wykres kursu euro do złotego na interwale H1
Wykres kursu euro do złotego na interwale H1

Kurs funta GBP/PLN

Kurs funta w piątkowy poranek 28 grudnia 2018r. wynosi około 4,75 złotego. W okresie świąt Bożego Narodzenia oscylował on w przedziale między 4,73 a 4,775 i jak widzimy na poniższym wykresie poziom 4,775 jest bardzo mocnym oporem dla kursu funta w ewentualnych wzrostach. Jeżeli chcesz w czasie rzeczywistym analizować kurs funta do złotego skorzystaj z tej zakładki - aktualny kurs funta.

Wykres kursu funta do złotego na interwale H1
Wykres kursu funta do złotego na interwale H1

Kurs franka CHF/PLN

Dzisiaj o poranku za jednego franka szwajcarskiego musimy zapłacić już 3,81 złotego. W okresie świąt Bożego Narodzenia kurs franka był kwotowany nawet po 3,755. Jednak cena franka wracała szybko z powrotem w okolice 3,80-3,81. Jeżeli udałoby się przebić w górę omawiany poziom 3,81 może okazać się on doskonałym wsparciem dla dalszego ruchu w górę. Chcesz przeanalizować aktualny wykres kursu franka do złotego? Nic prostszego! Zapraszamy na tą stronę - aktualny kurs i wykres franka szwajcarskiego.

Wykres kursu franka do złotego na interwale H1
Wykres kursu franka do złotego na interwale H1

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk