• Odbierz prezent
Kursy walut dolara, euro, funta i franka - spadków ciąg dalszy. Dolar już po 3,77. Piątek 16.11.2018

Sprawdzamy w piątek z samego rana na jakich poziomach zatrzymały się kursy walut - dolara, euro, funta i franka szwajcarskiego do polskiego złotego. Po wczorajszej przecenie, głównie funta brytyjskiego dzisiaj z rana mamy narazie zatrzymanie spadków.

 

Magazyn: Manipulacje na giełdzie

Manipulacje na giełdzie
W tym wydaniu m.in. szczery wywiad o spekulacji z osobą, która nielegalnie zarządzała kapitałem. Poruszamy tematy kryzysów finansowych oraz manipulacji na rynkach. Zamów już teraz wydanie 15 magazyn FXMAG. 
Czytaj

Kurs dolara USD/PLN

W piątkowy poranek za jednego dolara trzeba zapłacić już tylko 3,778 i wydaje się, że jest to w dalszym ciągu dużo. Kurs dolara nie przebił 4 dni temu szczytu ustalonego w okolicy 3,84, a do krótkoterminowej linii trendu brakuje mu jeszcze około 2,5 grosza. Bardzo możliwe, że na zakończenie dzisiejszego dnia możemy zobaczyć jeszcze niższy kurs dolara.

Wykres dzienny kursu dolara do złotego USD/PLN
Wykres dzienny kursu dolara do złotego USD/PLN

Kurs euro EUR/PLN

W przypadku kursu euro do złotego w dalszym ciągu jesteśmy w stagnacji. Euro w przeciągu ostatnich dni waha się w przedziale 4,27-4,31. Aktualnie za jednego euro trzeba zapłacić 4,287. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń!

Wykres dzienny kursu euro do złotego EUR/PLN
Wykres dzienny kursu euro do złotego EUR/PLN

Kurs funta GBP/PLN

Po wczorajszej informacji z Wielkiej Brytanii kurs funta mocno zanurkował z poziomu 4,958 do 4,825. Na szczęście spadki na tą chwilę zostały zatrzymane, a dzisiaj o poranku za jednego funta trzeba zapłacić 4,838 złotego.  Najbliższe dni mogą się okazać równie ciekawe dla dynamiki zmian wartości funta brytyjskiego.

Wykres dzienny kursu funta do złotego GBP/PLN
Wykres dzienny kursu funta do złotego GBP/PLN

Kurs franka CHF/PLN

Wydawać by się mogło, że gdy na świecie sytuacja na rynkach robi się nerwowa (informacje nt. Brexit'u, niewywiązanie się Włoch z umowy dot. projektu budżetu) kurs franka powinien rosnąć. Jednak w przypadku pary frank szwajcarski do polskiego złotego CHFPLN tak się wczoraj nie stało. Kurs franka delikatnie spadał zatrzymując się dzisiaj przed godziną 8:00 na poziomie 3,7572.

Wykres dzienny kursu franka do złotego CHF/PLN
Wykres dzienny kursu franka do złotego CHF/PLN

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk