• Odbierz prezent
Kursy walut 12 listopada. Kurs dolara uderza w 3,82. Euro prawie 4,3. Funt w okolicy 4,9

Dzisiaj wprawdzie dzień wolny w Polsce jednak na całym świecie rynki działają i można zaobserwować dość spore ruchy nawet na parach walutowych z polskim złotym - kursy dolara, euro, funta i franka dynamicznie reagują na sytuację w Europie i na świecie. Zobaczmy pokrótce jak prezentuje się sytuacja na wykresach.

Weź udział w darmowym kursie o zarządzaniu kapitałem

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Kurs dolara do złotego USDPLN

Kurs dolara bardzo mocno skoczył w górę. Aktualnie za jednego dolara trzeba zapłacić już 3,82 zł. Jeżeli trend zostanie utrzymany to może nawet jeszcze dzisiaj zobaczymy poziom 3,84 albo wyższy. Aktulny kurs dolara do złotego możesz śledzić tutaj!

Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale czterogodzinnym
Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale cztero-godzinnym

Kurs euro do złotego EURPLN

Kurs euro również zyskuje. Jest już notowany prawie po 4,3 złotego. Jednak należy zwrócić uwagę, że w tym tygodniu będziemy mieć nowe informacji z Włoch, które (jest duża szansa) mogą odbić się negatywnie na kursie euro.

Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale czterogodzinnym
Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale czterogodzinnym

Kurs funta do złotego GBPPLN

Kurs funta w dalszym ciągu oscyluje w okolicach 4,90złotego. Jeżeli dołek ustalony dzisiaj rano (kurs 4,879) nie zostanie naruszony wówczas szansa na wzrosty pozostaje duża. Gorzej funt prezentuje się w parach z dolarem oraz z jenem japońskim. Tam jesteśmy świadkami mocnych spadków. Jeżeli nie wyhamują wówczas kurs funta do złotego równiez może się osłabić.

Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale czterogodzinnym
Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale czterogodzinnym

Kurs franka do złotego CHFPLN

Na fali coraz większego niepokoju z sytuacją w Europie kurs franka nie spada i cały czas trzyma się powyżej dolnej linii overbalance. Dzisiaj przed południem za jednego franka szwajcarskiego trzeba zapłacić 3,785. Akutalny kurs franka szwajcarskiego znajdziesz tutaj!

Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale czterogodzinnym
Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale czterogodzinnym

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk