• Odbierz prezent
Kursy euro, franka, dolara i funta zaskakują! Ile złotych zapłacisz teraz za główne waluty?

Co stało się w ciągu ostatnich godzin na rynku Forex? Sprawdźmy kursy dolara w stosunku do złotówki (USD/PLN), euro do polskiej waluty (EUR/PLN), franka względem złotego (CHF/PLN) i funta wobec polskiego złotego (GBP/PLN).

Kurs funta wobec złotego

Kurs funta GBP/PLN zniżkował podczas ostatnich godzin. Jeden funt jest teraz wart 5,1415 zł. Punktem wsparcia dla kursu funta w relacji do złotówki (GBP/PLN) na jest pułap 5,13 złotego.

kurs funta GBP/PLN

Wykres kursu funta GBP/PLN

Kurs dolara w relacji do złotego

Kurs dolara USD/PLN tracił na wartości w ciągu ostatnich godzin. Za jednego dolara zapłacimy teraz 3,9551 złotego. Wsparciem dla kursu dolara USD/PLN jest poziom 3,948 zł.

kurs dolara w relacji do złotego

Wykres kursu dolara wobec polskiej waluty

Kurs franka CHF/PLN

Kurs franka CHF/PLN minimalnie poszedł w dół podczas ostatnich godzin. Za jednego franka trzeba teraz zapłacić 4,0539 złotego. Punktem wsparcia dla kursu franka CHF/PLN jest pułap 4,044 zł.

kurs franka wobec złotego

Wykres kursu franka CHF/PLN

Kurs euro EUR/PLN

Kurs euro EUR/PLN nieznacznie zniżkował podczas ostatnich godzin. Za jedno euro zapłacisz w tej chwili 4,3035 zł. Wsparciem dla kursu euro EUR/PLN jest poziom 4,291 złotego.

kurs euro w relacji do polskiej waluty

Wykres kursu euro wobec PLN

Notowania: EURPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk