• Odbierz prezent
Kursy euro (EUR), dolara (USD), franka (CHF), funta (GBP) i korony czeskiej (CZK). Ile złotych zapłacimy za te waluty w środę po południu?

Jak kształtują się kursy walut w środę? Ile złotych zapłacimy za euro (EUR), dolara amerykańskiego (USD), franka szwajcarskiego (CHF), funta brytyjskiego (GBP) i koronę czeską (CZK) na rynku walutowym Forex po południu?

 

Kurs dolara do polskiego złotego (USD/PLN)

Po godzinie 16 kurs dolara do złotego (USD/PLN) jest notowany na lekkim minusie o 0,23% względem wczorajszego poziomu zamknięcia i wynosi 3,6449 zł. Największa zmienność na kursie USD/PLN panowała w godzinach porannych, kiedy za dolara najwięcej płacono 3,6575 zł około godziny 9, a najmniej 3,6267 zł przed godziną 10.

 Wykres kursu dolara do złotego USD/PLN

Wykres kursu dolara do polskiego złotego USD/PLN

 

Kurs franka do złotego (CHF/PLN)

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku franka szwajcarskiego. Po godzinie 16 kurs franka do złotego (CHF/PLN) znajduje się na lekkim minusie o 0,13% względem poprzedniego poziomu odniesienia. W tym momencie frank kosztuje 4,1195 zł. Za franka najwięcej płacono 4,1285 zł przed godziną 9, a najmniej 4,1076 zł po godzinie 10.

 Wykres kursu franka do złotego CHF/PLN

Wykres kursu franka do polskiego złotego CHF/PLN

 

Kurs euro względem polskiej waluty (EUR/PLN)

Po godzinie 16 kurs euro do złotego (EUR/PLN) oscyluje w okolicach wczorajszego poziomu zamknięcia i wynosi 4,4429 zł. Za jedno euro najwięcej płacono 4,4476 zł około godziny 9, a najmniej 4,4280 zł przed godziną 14.

 Wykres kursu euro do złotego EUR/PLN

Wykres kursu euro do polskiego złotego EUR/PLN

 

Kurs funta do złotego (GBP/PLN)

Kurs funta do złotego (GBP/PLN) również znajduje się w okolicach poprzedniego poziomu odniesienia. W tej chwili wynosi 4,9183 zł. Największa zmienność na kursie GBP/PLN panowała w godzinach porannych, kiedy funt najwięcej kosztował 4,9327 zł około godziny 9, a najmniej 4,8922 zł około godziny 10.

 Wykres kursu funta do złotego GBP/PLN

Wykres kursu funta do polskiego złotego GBP/PLN

 

Kurs korony czeskiej do polskiego złotego (CZK/PLN)

Korona czeska dzisiaj umacnia się względem polskiej waluty. Korona czeska najmniej kosztowała 0,1682 zł około godziny 10. Po godzinie 16 kurs korony czeskiej do złotego (CZK/PLN) wynosi 0,1694 zł, co stanowi dzisiejsze maksimum. Tym samym korona czeska zyskuje 0,38% względem polskiego złotego.

 Wykres kursu korony czeskiej do złotego CZK/PLN

Wykres kursu korony czeskiej do polskiego złotego CZK/PLN

 

Jeżeli chcesz wymienić swoje waluty, koniecznie skorzystaj z naszego kalkulatora walutowego.

Notowania: EURPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURPLN/

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk