• Odbierz prezent
Kursy dolara i euro wciąż potężnie w dół! Złoty się umacnia. Funt oraz frank poszły w górę. Zobacz, ile PLN zapłacisz dziś za te waluty

Zobaczmy, jak wygląda obecnie sytuacja na rynku walutowym. Sprawdzimy kursy dolara (USD/PLN), franka (CHF/PLN), euro (EUR/PLN) oraz funta (GBP/PLN). Polski złoty nadal znacznie zyskuje na wartości w relacji do euro i dolara. Natomiast kursy franka i funta delikatnie odbijają w górę.

Kurs euro w relacji do złotówki

kurs euro

 

Wykres kursu euro

Kurs euro EUR/PLN podczas ostatnich godzin wciąż leciał w dół. Za jedno euro zapłacimy teraz 4,4499 zł. Punktem wsparcia dla kursu euro EUR/PLN jest pułap 4,449 złotego.

 

Kurs franka w stosunku do złotego

kurs franka szwajcarskiego

 

Wykres kursu franka CHF/PLN

Kurs franka CHF/PLN delikatnie zwyżkował w ciągu ostatnich godzin na rynku walutowym. Jeden frank kosztuje teraz 4,1460 złotego. Oporem dla kursu franka CHF/PLN jest poziom 4,172 zł.

Kurs funta względem polskiej waluty

kurs funta brytyjskiego

 

Wykres kursu funta

Kurs funta GBP/PLN zyskiwał na wartości w ciągu ostatnich godzin. Jeden funt kosztuje teraz 4,9342 PLN. Punktem oporu dla kursu funta GBP/PLN jest pułap 4,947 zł.

Kurs dolara do polskiego złotego

kurs dolara amerykańskiego

 

Wykres kursu dolara USD/PLN

Kurs dolara USD/PLN, podobnie jak kurs euro EUR/PLN, nadal mocno traci na wartości. Za jednego dolara zapłacimy teraz 3,8896 zł. Wsparciem dla kursu dolara USD/PLN jest poziom 3,882 zł.

Notowania: EURPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk