• Sklep
  • Odbierz prezent
Kursy dolara, euro i franka wzrastają, zniżkuje jedynie funt. Poniżej 4,78 złotego za GBPPLN!

Dolar, euro czy frank? Kto przewodzi w walutowej grze o tron? Dzisiaj spojrzymy na wahania kursów dolara USDPLN, euro EURPLN, funta GBPPLN oraz franka CHFPLN w perspektywie jednego dnia, czyli na interwale D1.

Kurs dolara USDPLN

wykres kursu USDPLN na interwale D1

Wykres kursu dolara USDPLN na interwale D1.

Kurs dolara do złotego USDPLN wzrósł w tym dniu najmocniej spośród analizowanych w tym artykule walut. Cena dolara podskoczyła z okolic 3,771 złotego do 3,798 zł w szczytowym momencie. Ocecnie kursu dolara USDPLN wynosi, zaokąglając, 3,797 złotego.

Kurs euro EURPLN

wykres kursu EURPLN na interwale D1

Wykres kursu euro EURPLN na interwale D1.

Kurs euro do złotego EURPLN również zanotował wzrosty. Nie były one, co prawda, tak mocne jak w przypadku dolara, jednak po widocznych spadkach kursu euro w dniach 12 i 7 czerwca, dostrzec można pewną stabilizację kursu EURPLN. Cena euro to obecnie 4,256 złotego.

Kurs funta GBPPLN

wykres kursu GBPPLN na interwale D1

Wykres kursu funta GBPPLN na interwale D1

Choć kurs funta do złotego GBPPLN zanotował spadki, to były one dzisiaj naprawdę minimalne. Funt GBPPLN znajduje się w tej chwili w trendzie bocznym, a jego obecna cena wynosi 4,779 złotego.

Kurs franka CHFPLN

wykres kursu CHFPLN na interwale H4

Wykres kursu franka CHFPLN na interwale D1

Kurs franka do złotego CHFPLN wykazał tego dnia widoczne wzrosty. Frank wrócił do poziomu cenowego z 11 czerwca, kiedy to zanotował spadki kontynuowane również w następny dzień. Cena franka CHFPLN wynosi teraz niemal dokładnie 3,8 złotego.

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk