• Sklep
  • Odbierz prezent
Kurs srebra coraz niżej, szanse na odwrócenie trendu maleją. Analiza Silver XAG/USD
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda sytuacja techniczna na rynku srebra

Kurs srebra znajduje się od pewnego czasu w dość szerokiej konsolidacji. Każda próba wyciągnięcia wykresu do góry kończy się przejęciem inicjatywy sprzedających i ściąganiem ceny w dół.

Patrząc na wykres technicznie, ostatni ruch boczny zaczął przypominać kształtem formację pochodzącą z klasycznej analizy technicznej - odwróconą głowę z ramionami (oRGR). Mimo widocznej formacji, popyt nie zdołał przebić oporu przy 14,85, który dalej pozostaje istotny. Dopiero wyjście ceny powyżej fioletowej strefy otworzy drogę do większych wzrostów. Jak na razie przewagę mają sprzedający

Wykres 1. SILVER  interwał D1

FXMAG surowce kurs srebra coraz niżej, szanse na odwrócenie trendu maleją. analiza silver xag/usd xag/usd srebro 1

 

Jeżeli chodzi o wyższy interwał czasowy - W1, w przypadku wybicia dołem, istnieje szansa nawet na przetestowanie poziomu 1,1360, gdzie znajdują się dołki z końcówki 2015 roku. Poziom ten na pewno nie powinien być obojętny, jeżeli dojdzie do jego testu - popyt powinien się pojawić.

Wykres 2. SILVER W1

FXMAG surowce kurs srebra coraz niżej, szanse na odwrócenie trendu maleją. analiza silver xag/usd xag/usd srebro 2

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

Więcej moich analiz i pomysłów na handel znajdziesz na portalu Trading Dot 


Łukasz Stefanik

Analityk i Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk