• Sklep
  • Odbierz prezent
Kurs funta rośnie do 4,92! Złoty traci, a zyskują dolar, euro i frank. Kursy walut 8 lutego 2019

Sprawdźmy dzisiaj, 8 lutego 2019r. na jakim poziomie zatrzymały się główne kursy walut w stosunku do polskiego złotego. Analizujemy kurs dolara, euro, funta i franka.

 

Chcesz zarabiać na swoich analizach, ideach, komentarzach? 

SPRAWDŹ

Kurs dolara USDPLN

Kurs dolara zatrzymał się na poziomie 3,80 dzisiaj rano. Jest to o dwa grosze więcej niż wczoraj i 3 grosze od przedwczorajszego dnia. Górne ograniczenie korekty 1:1 zostało zmiażdżone przez kurs dolara i kolejny istotny opór na drodze do dalszych wzrostów to 3,815.

Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4
Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4

Kurs euro EURPLN

Kurs euro dzisiaj o poranku wynosi około 4,30. Jest to tylko niecały jeden grosz więcej niż wczoraj. Mimo iż nie widać dużych wahań euro to jednak można spekulować, że jest szansa na dalsze się umocnienie euro pod warunkiem przebicia aktualnego oporu - 4,30.

Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4
Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4

Kurs funta GBPPLN

Kurs funta odbił wczoraj w górę i aktualnie zatrzymał się na poziomie 4,92. Dołek kursu funta wyznaczony kilka dni temu na poziomie 4,85 okazał się nie do przebicia i cena jest już 6 groszy powyżej tego poziomu. Czy będzie atak funta na szczyt 4,976? Według nas wszystko jest możliwe na tą chwilę biorąc pod uwagę, że nic szczególnego jeszcze nie udało się osiągnąć odnośnie Brexitu.

Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale H4
Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale H4

Kurs franka CHFPLN

Kurs franka również odbija w górę. Jest już notowany prawie na tym samym poziomie co dolar amerykański. Poziom ZZB został wczoraj przebity z impetem i obecnie aktualny kurs franka to już 3,794.

Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4
Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4

 

Notowania: GBPPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GBPPLN/

FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk