• Odbierz prezent
Kurs funta po 6 złotych, CD Projekt miażdży szortujących, a Bitcoin - któż to wie? | #10 Spółki czy spod lady?

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W dziesiątym odcinku przedstawiamy nasze chaotyczne prognozy na 2020 r. Kurs funta po BrexicieDonald Trump na drugą kadencję po wyborach prezydenckich w USA, bitcoin po halvingu, kontynuacja hossy polskiego gamingu ze szczególnym wskazaniem na CD Projekt?

 

 

Czytaj także: CD Projekt, Płacisz i Masz, Netflix, no i podsumowanko roku na giełdach | #8 Spółki czy spod lady?

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W ósmym odcinku.. Czytaj
CD Projekt, Płacisz i Masz, Netflix, no i podsumowanko roku na giełdach | #8 Spółki czy spod lady?

Notowania: CD Projekt SA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GPW:CDR/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk