• Sklep
  • Odbierz prezent
Kurs funta po 4,785 złotego. Zobacz też jak dolar, euro i frank zachowują się w piątkowy poranek

Analiza porannnych kursów walut musi wiązać się z nastepującą konstatacją: wahania nie są zbyt duże. Kursy dolara, euro i funta zachowują się bardzo spokojnie. Jedynie kurs franka wykazuje nieco odmienne tendencje.

Kurs dolara USDPLLN

wykres kursu USDPLN na interwale H4

Wykres kursu USDPLN na interwale H4.

Kurs dolara do złotego USDPLN miał w ostatnich godzinach niewielkie wzrosty. Waluta USDPLN znajduje się w trendzie bocznym, wykazując jedynie niewielkie wahania. Cena dolara USDPLN wynosi obecnie 3,775 złotego.

Kurs euro EURPLN

wykres kursu EURPLN na interwale H4

Wykres kursu EURPLN na interwale H4.

Podobnie wygląda sytuacja kursu euro EURPLN. Nie pojawiają się teraz zbyt duże wahania kursu. W ostatnich godzinach odnotowujemy jednynie niewielkie wzrosty. Cena euro EURPLN to 4,45 złotego.

Kurs funta GBPPLN

wykres kursu funta GBPPLN na interwale H4
Wykres kursu funta GBPLN na interwale H4.

W trendzie bocznym tkwimy również przypadku kursu funta GBPPLN. Bardzo niewielkie wzrosty funta w ostatnich godzinach kompensują nam wcześniejsze spadki. Cena funta GBPPLN oscyluje teraz w granicach 4,785 złotego.

Kurs franka CHFPLN 

wykres kursu CHFPLN na interwale H4

Wykres kursu franka CHFPLN na interwale H4.

Kurs franka do złotego CHFPLN zachowywał się w ostatnich godzinach najbardziej dynamicznie w porównaniu do wcześniej analizowanych walut. Trudno mówić tu jednakże o spektakularnych wahaniach. Cena kursu franka CHFPLN to teraz 3,797 złotego.

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk