• Odbierz prezent
Kurs funta na kluczowym oporze - prognozy i analiza walutowa GBPUSD

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej GBPUSD na interwale 2-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę kursu na przestrzeni ostatnich kilkunastu sesji giełdowych. W tym czasie notowania ukształtowały zakres wahań o rozpiętości mniej więcej 250 pipsów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od wierzchołka cenowego po kursie 1,3920. Po tym fakcie na rynku GBPUSD pojawiła się wyraźna podaż. Spadki na tej parze walutowej oznaczają oczywiście wzrost wartości amerykańskiego dolara w stosunku do brytyjskiego funta. Tendencja ta utrzymywała się przez kolejny tydzień.

GBPUSD Na Kluczowym Oporze - 1

GBPUSD H2

Poniedziałkowe przedpołudnie przynosi wypełnienie struktury harmonicznej Nietoperza. Notowania Kabla osiągają pułap głębokiego mierzenia wewnętrznego 88,6% fibo, na którym umiejscowiony jest punkt D formacji. Obserwujemy rynek z perspektywy interwału 1-godzinowego i szukamy oznak słabości kupujących.


Orbex

Orbex jest w pełni licencjonowanym i regulowanym brokerem Forex, działającym od 2010 roku. W skład spółki wchodzi Orbex Limited, regulowany przez CySec i Orbex Global Ltd. regulowany przez Mauritius Financial Services Commission (FSC). Orbex oferuje swoim traderom szeroki zakres instrumentów i konkurencyjne warunki handlowe na MetaTrader 4, takich jak: Waluty z Spready już od O pipsów, Wskaźniki giełdowe, Surowce energetyczne,  Metale szlachetne, Akcje spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk